Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Grundzālē norisinājusies pašvaldības pārstāvju un iedzīvotāju tikšanās

Publicitātes foto.

13.decembrī Grundzālē norisinājās pašvaldības pārstāvju un iedzīvotāju tikšanās. Ar iedzīvotājiem tikties bija ieradusies Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece kultūras un sociālajos jautājumos Astrīda Harju, izpilddirektora vietniece teritorijas pārvaldības un sadarbības jautājumos Evija Zurģe un Sociālā dienesta vadītāja Inta Siliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grundzāles iedzīvotājiem būtiskākā aktualitāte ir dolomīta ieguve atradnē “Dzeņi”, kur diskusijas laikā tika risināti jautājumi par dolomīta ieguves ietekmi uz apkārtējo vidi. Grundzālē svarīgi ir arī sociāla rakstura jautājumi, kur iedzīvotāji labprāt redzētu starpdisciplināru sadarbību Sociālajam dienestam ar izglītības iestādi, lai risinātu dažādus sadzīves jautājumus. 

Tikšanās laikā pašvaldības pārstāvji saņēma norādījumus par informācijas pieejamības problemātiku novada mājaslapā, kas nešķiet ērti atrodama un dažkārt sagādā neērtības tehnisku iemeslu dēļ. Pašvaldības atbildīgās struktūrvienības ir informētas par norādījumiem un risinās informācijas piekļūstamības jautājumus pašvaldības elektroniskajos saziņas kanālos. 

No iedzīvotājiem tika saņemti vairāki priekšlikumi kā uzlabot līdzcilvēku dzīves kvalitāti pagasta teritorijā –  izvietot videonovērošanas kameras, kas radītu papildus drošības sajūtu un risinātu kārtības uzraudzību, tika izteikts priekšlikums izvietot saules enerģijas kolektorus uz pašvaldības iestāžu ēkām, lai risinātu energoresursu jautājumus, kā arī lūgts izveidot gājēju celiņu  Avotu ielā, lai  uzlabotu gājēju drošības jautājumus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties šādās sanāksmēs, izmantot iespēju uzdot jautājumus Smiltenes novada pašvaldības vadībai un pārstāvjiem – pašvaldība meklē iespējas, lai nodrošinātu labākus dzīves apstākļus novada sabiedrībai.

Informāciju sagatavoja: Linda Beitika, Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.