Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Grundzālē aizvadīts starpnovadu skolu futbola turnīrs

Foto: Māris Stabiņš

19. maijā Grundzāles pamatskolas sporta laukumā notika starpnovadu sacensības futbolā lauku skolām 2009. gadā dzimušajiem un jaunākiem dalībniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šīs sacensības bija plānotas 2021. gada rudenī, tomēr pandēmijas dēļ paredzētajā laikā notikt nevarēja. Šogad sacensībās, kas notika sadarbībā ar LFF Vidzemes futbola centru, piedalījās Lizuma, Blomes un Grundzāles jaunie futbolisti.

Vienas spēles ilgums bija divreiz pa astoņām minūtēm. Meitenēm pirmā spēle starp Grundzāli un Lizumu noslēdzās neizšķirti 1:1. Otrajā spēlē tikās Grundzāles un  Blomes spēlētājas, uzvaru ar 2:0 izcīnīja grundzālietes. Tā kā spēle starp Lizumu un Blomi arī beidzās ar rezultātu 2:0 par labu Lizumam, lai noskaidrotu sacensību uzvarētāju, Grundzāles un Lizuma komandām nācās sist pa pieciem deviņu metru sitieniem, kur veiksmīgākas ar rezultātu 4:2 bija Grundzāles meitenes.

Vietu secība meiteņu sacensībās: Grundzāles pamatskola, Lizuma pamatskola, Blomes pamatskola. Uzvarētāju komandā spēlēja Megija Ķestere, Elza Lucāne, Alise Elizabete Stafecka, Alise Peneze, Nanija Lība Uzkliņģe, Katrīna Antonova un Laura Matveja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zēnu turnīrā Grundzāles otrajai komandai, pateicoties pašaizliedzīgai spēlei aizsardzībā un vārtsarga Arta Harkina spēlei, izdevās nosargāt savus vārtus neieņemtus spēlē pret Grundzāles pirmo komandu. Tas liedza Grundzāles pirmajai komandai izcīnīt otro vietu, jo pirmajai komandai neizšķirts rezultāts arī spēlē pret Blomi, kas uzvarēja Grundzāles otro komandu. Visas spēles uzvarēja un pirmo vietu izcīnīja Lizuma jaunie futbolisti.

Rezultāti zēnu komandām: Lizums – Blome 9:0; Grundzāle-1 ‒ Grundzāle-2 0:0, Blome ‒ Grundzāle-2 2:0, Lizums ‒ Grundzāle-1 4:1, Grundzāle-1 ‒ Blome 1:1, Grundzāle-2 ‒ Lizums 0:2.

Vietu secība zēnu turnīrā: Lizuma pamatskola, Blomes pamatskola, Grundzāles pamatskolas pirmā komanda, Grundzāles pamatskolas otrā komanda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvarētāju komandā spēlēja Kristiāns Kalniņš, Martins Biezais, Artis Kadancevs, Adrians Brics, Bruno Brics, Endijs Eglītis, Renārs Ostrovskis, Normunds Eglītis.

 Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.