Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Godina skolēnus par izcilām sekmēm mācībās un sasniegumiem valsts olimpiādēs

Pie strūklakas Lugažu laukumā kopā ar Valkas novada Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītāju Rolandu Rastaku (pirmais no kreisās), pašvaldības vadītāju Gitu Avoti (sestā no kreisās) un izglītības speciālisti Ramonu Lapiņu (pirmā no labās) nofotografējušies Valkas novada izglītības iestāžu 2023./2024. mācību gada teicamnieki – skolēni, kuru mācību gada noslēguma izglītības dokumentā ir tikai deviņas un desmit balles, kā arī izglītojamie, kuri guvuši augstus sasniegumus valsts olimpiādēs un konkursos, – Elza Zauska (attēlā otrā no kreisās), Karlīne Kalniņa, Luīze Santa Ruņģe, Sāra Mezīte, Beāte Anna Vāre, Evelīna Stūre un Elīna Ota. FOTO: IVO LEITIS

Viena no Valkas novada pašvaldības tradīcijām ir katra mācību gada noslēgumā uz tikšanos aicināt pašus sekmīgākos novada izglītības iestāžu skolēnus. Šo otrdien, 18. jūnijā, uz pieņemšanu pie novada pašvaldības domes priekšsēdētājas Gitas Avotes ieradās 2023./2024. mācību gada teicamnieki – skolēni, kuru mācību gada noslēguma izglītības dokumentā ir tikai deviņas un desmit balles, kā arī izglītojamie, kuri guvuši augstus sasniegumus valsts olimpiādēs un konkursos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka novada pašvaldības Pateicības rakstu un naudas balvu par teicamām sekmēm 2023./2024. mācību gadā saņēma Valkas Mākslas skolas audzēknes Beāte Anna Vāre, Elīna Ota, Sāra Mezīte, Luīze Santa Ruņģe un Evelīna Stūre.

Savukārt Pateicības rakstus un naudas balvu par sasniegumiem valsts olimpiādēs un konkursos saņēma Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas skolniece Karlīne Kalniņa par saņemto 2. vietu Latvijas skolu tehnoloģiju un dizaina olimpiādē 2023./2024. mācību gadā, Valkas Mākslas skolas audzēkne, Ukrainas kara bēgle Antonina Baklitska par iegūto 3. vietu valsts konkursā “Siguldas līnija” 2023./2024. mācību gadā un Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolas audzēkne, Valkas J. Cimzes ģimnāzijas 9. klases absolvente Elza Zauska par saņemto 2. vietu valsts pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles konkursā 2023./2024. mācību gadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.