Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ģimnāzisti svinēs izlaidumu

Foto: Roberts Johansons

Sestdiena, 15. jūnijs, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā būs svētku diena, jo šajā dienā notiks vairāki izlaidumi. Savus svētkus 9.a klase kopā ar audzinātāju Irinu Ziemiņu un 9.b klase kopā ar audzinātāju Vēsmu Galgāni svinēs ģimnāzijas dārzā, Raiņa ielā 28A.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģimnāzijas sekretāre – lietvede Inga Pētersone informē, ka skolas dārzā pulksten 13 izlaidumu svinēs 9.b klases 29 beidzēji, bet pulksten 16 – 9.a klases arī 29 beidzēji.

Savukārt 12. klases absolventi sestdien pulksten 18 kopā ar skolotājiem, vecākiem, draugiem un citiem viesiem pulcēsies pilsētas kultūras namā, lai nosvinētu savus svētkus, kuriem dots nosaukums “Mūsu mirklis”. Divpadsmitajiem ir divas klases audzinātājas – Guntra Gaidlazda un Inese Kāposte. Svinīgo pasākumu vadīs ģimnāzijas absolvente, Turnas tautas nama vadītāja Baiba Karpova. Būs arī muzikāli pārsteigumi, pirms izlaiduma tie tiek turēti noslēpumā. I. Kāposte stāsta, ka 2023./2024. mācību gadā ģimnāzijas 12. klasi absolvēs 25 jaunieši. “Mēs esam tāda klase, kurai patīk iet neierasto ceļu un meklēt citu risinājumu,” atzīst klases audzinātāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.