Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ģimeņu atbalsta centra pakalpojumi ir pieprasīti

Nodibinājums “Sociālā atbalsta un izglītības fonds” apvieno piecus ģimeņu atbalsta centrus, kur viens no tiem ir Vidzemes ģimeņu atbalsta centrs “Smiltene”. To šobrīd vada Aurika Zīvere, kura atklāj, kā atbalsta centra darbu ietekmējuši pandēmijas apstākļi un kādas ir nākotnes vīzijas iestādes sniegto pakalpojumu pilnveidošanai. Šāda atbalsta centra mērķis ir veicināt bez vecāku gādības palikušu bērnu labklājību, drošību un sagatavošanu patstāvīgai dzīvei pēc pilngadības sasniegšanas, attīstot vienotas ārpusģimenes aprūpes atbalsta sistēmas funkcionēšanu, pakalpojumu piemērotību un pieejamību pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.