Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Gaujieniete Ruta Antone atzīmē 90 gadu jubileju

28. martā gaujieniete Ruta Beatrise Antone atzīmēja skaisto 90 gadu jubileju. Svētku reizē viņa saņēmusi daudz uzmanības apliecinājumu, jo dzimšanas dienu sanācis svinēt pat divos piegājienos.
Tādā plašākā lokā ar radiņiem, draugiem un paziņām dzimšanas diena atzīmēta atpūtas kompleksā “Lācītes”, kas atrodas ērti sasniedzamā skaistā vietā pašā Gaujas krastā. Bet šaurākā lokā jubileja svinēta pie viņas mājās īstajā datumā.
Kā atzīst Rutas kundze, svinības nācies rīkot nedaudz ātrāk, lai visiem tuvākajiem ir iespēja šajā dienā pabūt ar viņu kopā. Atbraucis dēls no Londonas, kurš no darbiem izrauties var vien uz pāris dienām. Pie skaisti klāta galda, baudot svētku mielastu un godinot jubilāri, laiks paskrējis nemanot. “Ir skaisti visiem būt kopā, dzirdēt labus vārdus un saņemt apsveikumus. Mīļš paldies visiem, kas iesaistījās svinību organizēšanā un kas pie manis ieradās. Tikai žēl, ka mazbērni nevarēja tikt uz manas dzimšanas dienas svinībām, viņiem skolās šobrīd spraigs un saspringts mācību laiks,” saka jubilāre un viennozīmīgi vērtē, ka jubileja aizvadīta godam, ballīte ieilgusi pat ilgāk nekā bija plānots.
Sarunā ar “Ziemeļlatviju” jubilāre atklāj savu biogrāfiju, pastāsta par savām darba gaitām un pakavējas tālās atmiņās par Amerikā pavadīto laiku. Proti, Otrā pasaules kara laikā viņas ģimene emigrēja, bet pārmaiņu laikā R. Antone atgriezusies Latvijā, Gaujienā, kas viņai ļoti asociējas ar bērnību. Jubilejas reizē, kopā ar viesiem kavējoties atmiņās, paskaitījuši, ka atpakaļ Gaujienā viņa ir teju 30 gadus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.