Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā virtuāli viesojušies projekta “Vienoti kultūru dažādībā” dalībnieki

Publicitātes foto.

Laikā no 9.-12.novembrim Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā virtuāli viesojās Erasmus+ projekta “Vienoti kultūru dažādībā” dalībnieki no Horvātijas, Spānijas, Portugāles, Kipras un Sicīlijas. Šoreiz dalībnieku bija krietni vairāk, jo tikšanās noritēja attālināti un tā bija iespēja projekta aktivitātēs iesaistīties vairāk skolēniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katra diena sākās ar tikšanos “Zoom” platformā, ar kādu interaktīvu aktivitāti par Latviju. Sekoja mūsu prezentācijas par attiecīgo dienas tēmu. Pēc tam dalībnieki strādāja ar dažādiem mūsu nosūtītajiem materiāliem un uzdevumiem, un dienas beigās atkal tikāmies, lai viens otram prezentētu paveikto.

Dienas bija piepildītas ar aktivitātēm, kuru laikā mēs iepazīstinājām savus draugus ar Latviju, Gaujienu, mūsu skolu, kopā mācījāmies latviešu valodu, dziedājām un dejojām rotaļu deju “Kas dārzā”. 11.novembrī stāstījām par mūsu tautas vēsturi un kopā izspēlējām “Kahoot!” viktorīnu. Partneri gatavoja latvisku suvenīru. Mēs iepazīstinājām arī ar mūsu tradicionālajiem ēdieniem un iesaistījām viņus šprotu maizīšu pagatavošanā, kas viņiem ļāva izbaudīt latviskā ēdiena garšu, jo tas ceļoja tieši no Latvijas.

Projekta nedēļa paskrēja nemanot. Paveiktie darbi ir ievietoti vietnē “Padlet”. Esam lepni, ka mums izdevās iepazīstināt partnerus ar savu kultūru, valodu, tradīcijām. Atsauksmēs pēc projekta aktivitātēm izskanēja atzinīgi vārdi par mūsu skolas ieguldīto darbu. Lai arī dažādi, mēs jutāmies vienoti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies manai superīgajai atbalsta komandai: skolniecēm Samantai, Karīnai H., Terēzijai, Gabrielai, Katrīnai O., Norai, Katrīnai Z., Martai, Karīnai Z., Artai un 3.klasei kopā ar audzinātāju Aiju, skolas direktorei un kolēģiem.

Projekta aktivitātes turpināsies 2.semestrī ar  ciemošanos 4 valstīs – virtuāli vai klātienē – to noteiks Covid-19 situācija.

Informāciju sagatavoja: Gunita Ķelpa, projekta koordinatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.