Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Gatavojas tūrisma izstādei “Balttour 2024”

FOTO: no Facebook

No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā notiks Baltijas vadošā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2024”, kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas un īpašos piedāvājumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās teju 300 tūrisma uzņēmumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemi spilgti pārstāvēs Smiltenes novads, lepojoties ar garšas ceļojumiem, sakrālā mantojuma vietām un labjūtes piedāvājumiem. Smiltenes novada stendā interesenti varēs uzzināt par lielākajiem pasākumiem, tematiskajiem maršrutiem, idejām vienas vai divu dienu ceļojumiem, kā arī citu aktuālo informāciju. Tūrisma jomas speciālisti sagatavojuši daudz un dažādus tematiskos piedāvājumus – garšas ceļojumus, sakrālā mantojuma vietas, pilis un muižas novadā, labjūtes piedāvājumus un citus. “Izstādes apmeklētājiem klātienē būs iespēja uzzināt par jauniem maršrutiem un ceļojumu galamērķiem, uzzināt svarīgākās ceļošanas aktualitātes un smelties dažādas idejas brīvā laika pa­vadīšanai Smiltenes novadā,” atklāj Smiltenes novada TIC vadītāja Una Kasparinska.

Viņa min, ka Smiltenes novada stendā varēs nobaudīt dažādas novada garšas, kuras ikdienā var sastapt no Raunas, caur Smilteni līdz pat Apei. “Tūrisma uzņēmēji būs parūpējušies ne tikai par dažādu garšu baudījumu, bet arī par aktivitātēm. Nāc un uzzini par atpūtas iespējām Smiltenes novadā! Tur ir daudzveidīgs, aizraujošs un interesants piedāvājums visa gada garumā,” viņa uzsver.

Jāmin, ka šī nebūs vienīgā izstāde, kurā tuvākajā laikā tiks pārstāvēts Smiltenes novads. No 8. līdz 10. februārim Tallinā, Igaunijā, norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “Tourest 2024”. Pēc U. Kasparinskas stāstītā, arī tajā ikviens varēs apmeklēt Smiltenes novada stendu, kurā būs iespēja uzzināt visu par aktuālo Smiltenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikmēr šajā gadā Valkas novada tūrisma un atpūtas piedāvājumu stends izstādē nebūs redzams. “No pašvaldības uz izstādi dosies daži pašvaldības pārstāvji, bet sava stenda kā tāda mums šoreiz nebūs. Plānojam izstādē “Balttour” piedalīties nākamajā gadā. Piedalāmies izstādēs, kur novadu pārstāvam sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu vai kādu citu sadarbības partneri,” informē Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja vecākā tūrisma speciāliste Laura Krastiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.