Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Gatartas pansionāta vadītājs Aivars Damroze saņēmis balvu “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021”

Foto: rauna.lv

Marts visā pasaulē tiek atzīmēts kā sociālā darba mēnesis, bet marta trešajā otrdienā, kas šogad ir 15. martā, tiek atzīmēta Vispasaules sociālā darba diena. Labklājības ministrija (LM) šajā dienā paziņo konkursa „Gada balva sociālajā darbā 2021” uzvarētājus. Smiltenes novada Gatartas pansionāta vadītājs Aivars Damroze saņēmis balvu “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss tika rīkots jau devīto gadu, un tā mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē – sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās. Šādi tiek pagodināti visprofesionālākie un atsaucīgākie sociālie darbinieki, popularizēta un veicināta sociālā darba attīstība, kā arī celts profesijas prestižs. LM izveidota konkursa žūrijas komisija izvērtēja saņemtos pieteikumus konkursa nominācijām un labākos no pretendentiem izvirzīja tālākai iedzīvotāju balsošanai, kas šī gada janvārī tika organizēta ministrijas mājaslapā.

Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks sociālajā dienestā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi Talsu novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece darbam ar asistentiem Gunta Vilne.

Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks sociālajā pakalpojumā publiskajā sektorā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi Saldus novada Sociālā dienesta struktūrvienības “Sociālais nams” vadītāja – sociālā darbiniece Gunta Āboliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks NVO un privātajā sektorā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi nodibinājuma “Rehabilitācijas centrs POGA” sociālā darbiniece Baiba Drone.

Nominācijā “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmis Smiltenes novada Gatartas pansionāta vadītājs Aivars Damroze.

Saskaņā ar konkursa nolikumu atbilstoši žūrijas lēmumam balvu nominācijā “Žūrijas speciālā balva sociālajā darbā 2021” ir saņēmusi Ventspils Sociālā dienesta vecākā sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Aļesja Caune.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labklājības ministrijas virtuālais sveiciens visiem sociālajiem darbiniekiem Vispasaules Sociālā darba dienā, kā arī konkursa uzvarētāju apbalvošanas video materiāls skatāms šeit.

Informāciju sagatavoja: Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.