Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Gandarī deju kolektīvu sniegums

Godam izturējuši pandēmijas laiku, kad mēģinājumi klātienē bija liegti, Smiltenes un Valkas novadu jauniešu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi ir uzsākuši ceļu uz XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, kas notiks nākamgad.

Aizvadītajā piektdienā, 6. maijā, Smiltenes kultūras centrā notika svētku deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” metodiskais seminārs repertuāra pārbaudei Smiltenes novada un Valkas novada kolektīviem.

To, kā kolektīvi uz skatuves izdejoja lieluzvedumā iekļautās dejas (vienu pēc izlozes, otru pēc izvēles), vērtēja arī “Mūžīgā dzinēja” mākslinieciskie vadītāji, horeogrāfi Jānis Purviņš un Jānis Ērglis, semināra noslēgumā kopā ar citiem ekspertiem un kolektīvu vadītājiem pārrunājot turpmākos soļus repertuāra apguves pilnveidei, lai turpinātu gatavošanos XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.