Futbolisti Smiltenei svētkos dāvina uzvaru

Uzvaru “Optibet Nākotnes līgas” 11.kārtas spēlē sestdien, 16.jūlijā, izcīnīja FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas savā laukumā 1:0 (1:0) pārspēja FK “Dinamo Rīga”, tādējādi savu līdzjutēju priekšā dāvinot uzvaru Smiltenei pilsētas svētkos.

Laukuma saimnieki vienīgos vārtus guva spēles 25.minūtē, kad pēc Elvja Teremko piespēles vārtus guva Valters Gaismiņš.

Spēle bija pārkāpumiem bagāta, īpaši šajā ziņā izcēlās viesi, kas kopumā nopelnīja septiņas dzeltenās kartītes, bet divas minūtes pirms spēles beigām pat palika mazākumā, kad otro dzelteno kartīti, kas pārvērtās par sarkano, nopelnīja viesu spēlētājs Aleksejs Gušča.

Smiltenes komandai šī bija pirmā uzvara kopš 23.aprīļa, abas šīs uzvaras šķīra septiņas neuzvarētas spēles, kurās piedzīvoti seši zaudējumi.

Pēc šīs spēles FK “Smiltene/BJSS” pirmās līgas turnīra tabulā ar 11 spēlēs izcīnītiem 11 punktiem 14 komandu konkurencē ieņem 10.vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 24.jūlijā, kad viesos tiksies ar JDFS “Alberts” vienību, kas tabulā ar 15 punktiem atrodas septītajā vietā.