Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Futbola klubs “Valka” rīko Ziemassvētku akciju – bezmaksas sniega tīrīšanu

www.pexels.com

Šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā, lai lietderīgi kopā pavadītu laiku un rosinātu domāt ne tikai par savām vajadzībām, bet arī ieraudzīt līdzcilvēkus, Futbola klubs “Valka” izlēmis katru decembra svētdienu veltīt savu laiku, lai palīdzētu Valkas iedzīvotājiem sakopt savu vai publisko teritoriju, to atbrīvojot no sniega.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Futbola kluba “Valka” valdes loceklis un šīs akcijas ieceres autors Raivis Graņics stāsta, ka pirmā sniega tīrīšanas tūre notika jau aizvadītajā svētdienā, Pirmajā adventē.

“Esam apņēmušies šķūrēt, nest un pārvietot sniega vaļņus, kur tas nepieciešams un iespējams mūsu spēku robežās. Pirmajā reizē kopā strādājām desmit īsti spēkavīri un palīdzību sniedzām diviem senioriem. Diemžēl publiski neizpaužam palīdzības saņēmēju vārdus un adreses, jo, zinot mūsdienās notiekošo attiecībā pret vientuļajiem pensionāriem, sargājam viņu privātumu,” skaidro šīs akcijas rīkotājs.

Viņš aicina ‒ ja kādam kaimiņam vai tuviniekam ir nepieciešama palīdzība vai arī ir zināma kāda persona, kurai šajā sniegiem bagātajā ziemā neklājas viegli ar sniega tīrīšanu, iespējams nosūtīt privātu ziņu sociālajos tīklos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Informāciju un adreses var iesūtīt arī telefoniski, bet lūgums to darīt īsziņā, nevis zvanot. To var paveikt, nosūtot īsziņu uz mobilo tālruni 26306929. Lūgums arī ar šo informāciju nedalīties publiskos komentāros, lai kāds neizmanto šo informāciju sliktu motīvu vadīts,” aicina R. Graņics.

Tas nozīmē, ka vietējā futbola kluba dalībnieki, ja būs pieprasījums, sniega tīrīšanas talkas rīkos šo svētdien, 10. decembrī, kā arī 17. un 24. decembrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.