Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Smiltenē pašvaldības darbiniekus iepriecē vēl nebijis pasākums

Foto: Sandra Pētersone

Otrdienas, 30. aprīļa, vakarpusē Smiltenē, Tepera stadionā, ar pozitīvām emocijām uzlādētā pasākumā ar moto “Kopā sanāk!”satikās vairāki simti Smiltenes novada pašvaldības darbinieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Galvenais mērķis bija uzņemt reprezentācijas un reklāmas video šovasar, no 4. līdz 7. jūlijam, Smiltenē gaidāmajam Pasaules kausa posmam un U23 pasaules čempionātam MTB orientēšanās sportā.

Vienlaikus tā bija iespēja pašvaldības darbiniekiem pirmo reizi pēc novadu reformas visiem satikties neformālā gaisotnē un veidot komandas saliedētību. Tas notika, arī pildot iesildīšanās uzdevumus un pēc tam Tepera stadionā veidojot vārdu “SANĀK!” reprezentācijas video vajadzībām.

Uz pasākumu bija uzaicināti Smiltenes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieki – administrācijas speciālisti, pagastu pārvalžu darbinieki, izglītības iestāžu pedagogi, pedagogu palīgi, tehniskie darbinieki un atbalsta speciālisti, sporta, kultūras, bibliotēku, tūrisma un sociālās jomas darbinieki, kolektīvu vadītāji, kā arī novada kapitālsabiedrībās strādājošie. Ņemot vērā, ka pasākums notika vakarā, viņi varēja ņemt līdzi bērnus.

Par omulīgu gaisotni gādāja Smiltenes grupa “Propelleris”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.