Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Smiltenē atklāj biznesa inkubatora atbalsta vienību

Foto: Sandra Pētersone

Ceturtdien, 27. janvārī, Smiltenē, novada pašvaldības telpās Dārza ielā 3,  atklāta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatora atbalsta vienība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas ir LIAA un Smiltenes novada pašvaldības sadarbības rezultāts ar mērķi radīt pēc iespējas labāku valsts finansēta atbalsta pieejamību biznesa ideju autoriem un uzņēmumiem.

Pasākumā piedalījās Smiltenes novada pašvaldības pārstāvji, LIIA direktors Kaspars Rožkalns, Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Juris Čeičs un šā inkubatora vecākās projektu vadītājas Alise Razminoviča un Zelda Žagariņa, kuras pārziņā ir biznesa inkubatora atbalsta vienība Smiltenē.

Savā uzrunā Kaspars Rožkalns uzsvēra, ka Smiltene atbalsta vienības atvēršanai izvēlēta novadā spēcīgi attīstītās uzņēmējdarbības dēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biznesa inkubatora atbalsta vienībā gan esošie, gan topošie uzņēmēji varēs saņemt konsultācijas  par biznesa inkubatora sniegtajām atbalsta programmām un pieteikšanās kārtību. Tāpat  šī vienība izvērtēs uzņēmējam nepieciešamo atbalstu un koordinēs inkubatora komandas konsultācijas, inkubatora mentoru tīkla vai ekspertu piesaisti uzņēmuma attīstības izaicinājumu risināšanā, kā arī rīkos informatīvos pasākumus par inkubatora sniegto atbalstu.

Smiltenē apmeklētājus pēc iepriekšēja pieraksta ceturtdienās un piektdienās pieņems Zelda Žagariņa. Interesentiem jāpiesakās, zvanot Z. Žagariņai pa tālruni 28886051 vai zvanot uz Valmieras biznesa inkubatoru.

Vēl tiek izskatīts jautājums, kurās dienās apmeklētāji  tiks pieņemti Apē un Raunā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.