FK “Valka” sāk ar uzvaru

Ar uzvaru jauno “Dali Dali 3. līgas” sezonu sākusi futbola kluba “Valka” komanda, kas pirmajā spēlē savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Gulbenes BJSS vienību.

Abām komandām spēles sākums bija nervozs, saraustīts, bagāts pārkāpumiem un skops uz futbolu. Pamazām valcēnieši ieguva spēles iniciatīvu, izveidojot vairākas vārtu gūšanas iespējas.

Otro puslaiku FK “Valka” iesāka aktīvi, spēles 58. minūtē viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu aizmuka Ņikita Melančuks, pret viņu tika pārkāpti noteikumi, tāpēc mājinieki ieguva skaitlisko pārākumu.

Spēles turpinājumā gulbenieši “nosēdās” aizsardzībā, tāpēc valcēniešiem arvien grūtāk nācās izveidot bīstamus momentus. Tomēr divas minūtes pirms pamatlaika beigām no standartsituācijas vārtus guva valcēniešu kapteinis Aldis Putniņš, bet punktu spēlei pielika Eduards Visockis, kas pēc stūra sitiena lēca visaugstāk, panākot 2:0.

Komandas galvenais treneris un spēlētājs Raivis Graņics pastāstīja, ka spēles sākums nav bijis acij baudāms, bet komandas uzdevums ir cīnīties par punktiem katrā spēlē.

“Mūsu zonā ir vairākas spēkos līdzīgas komandas, tāpēc mums nav lielā mērķa sezonai, tomēr centīsimies aug un attīstīties, cīnīties katrā spēlē,” paskaidroja treneris. “Šī būs gara sezona, divos posmos, tā kā futbolu spēlēsim līdz pat novembrim. Pirmās trīs spēles aizvadīsim mājās, kas ir laba iespēja uz labas nots sākt sezonu. Šī spēles beigās izcīnītā uzvara, domāju, būs mums laba motivācija turpmākām cīņām. Kā allaž, mājas spēlēs ceram uz līdzjutēju atbalstu.”

Pēc šī panākumu “Dali Dali 3. līgas” Ziemeļu zonas Austrumu grupas turnīra tabulā “Valka” ieņem 1. vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 30. aprīlī, kad uzņems “FC Madonas”/BJSS futbolistus, kas savā pirmajā spēlē viesos ar 1:0 pārspēja “Sports United”/FK “Cēsu” vienību un tabulā atrodas uzreiz aiz valcēniešiem, 2. vietā.

Spēles sākums Valkas pilsētas stadionā pulksten 15.