Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Finišējušas sacensības “Smiltenes apļi”

Divu apļu jeb 6,6 kilometru distancē Smiltenes novada sportistiem divas godalgotas vietas izdevās izcīnīt V55 grupā. Otrās vietas ieguvēju Kasparu Marksu (no kreisās) un trešās vietas ieguvēju Māri Stabiņu (no labās) apsteidza tikai valmierietis Gatis Melgalvis. Foto: Kitija Klempnere

Svētdien, 4. oktobrī, Smiltenē  aizvadīts tradicionālais tautas skrējiens “Smiltenes apļi 2021”, kura 3,3 kilometrus garā apļveida distance veda pa ainaviski gleznainu apvidu rudens krāsās –  pārsvarā  pa Kalnamuižas bruģa kalnu un Vecā parka celiņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atkarībā no vecuma un meistarības grupām sportisti apļveida distanci izskrēja vai nu vienu reizi (3,3 km), vai divas reizes (6,6 km) vai arī trīs reizes (9,9 km).

Sacensībām pieteicās pavisam  128 skrējēji no Smiltenes, Valmieras, Gulbenes, Valkas, Cēsu novadiem, Rīgas un Valgas apriņķa Igaunijā, finišu no viņiem sasniedza 118 dalībieki, informē Smiltenes novada Sporta centra vadītājs Guntars Markss.

Sacensību garākajā distancē (9,9 km) uzvaru jau trešo gadu svinēja Valmieras vieglatlētikas kluba sportists Agnis Stulpinskis. Savukārt sieviešu konkurencē 6,6 kilometru distancē nepārspēta palika šā gada Eiropas junioru vicečempione 5000 metru skrējienā Agate Caune (Valmieras bērnu un jaunatnes sporta skola), kuru finišā līdzjutēji sagaidīja ar aplausiem un gavilēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Agate Caune distanci veica 23 minūtēs un 46 sekundēs, kas ir otrs labākais “Smiltenes apļu 2021” rezultāts absolūtā vērtējumā sievietēm un vīriešiem, vērtējot pēc distances garuma. Ātrāk par viņu 6,6 kilometrus noskrēja tikai Roberts Glazers no sporta kluba “Ašais”– starptautisku maratonu dalībnieks, kurš “Smiltenes apļos” piedalījās jau astoto reizi un uzvarēja septīto reizi. Viņa rezultāts – 00:22:29.

Tautas skrējienu “Smiltenes apļi 2021” rīkoja Smiltenes novada Sporta centrs. Atbalstīja Smiltenes novada pašvaldība, SEB, veikalu tīkls “top!”, uzņēmums “ASE”.

“Smiltenes apļi” ir viens no Latvijas tradīcijām bagātākajiem ikgadējiem tautas skrējieniem, kas allaž pulcē gan dažādu paaudžu vietējā novada skrējējus, gan arī dalībniekus no citiem novadiem un pilsētām. Skrējiens tradicionāli notiek aktīvās skriešanas sezonas noslēgumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvarētāji grupās

V,S10  Jānis Putrālis, Una Pērkone
V,S12   Dāvis Bergs, Egija Mihailova
V,S15  Teodors Godiņš, Stella Paltiņa
V,S18  Roberts Glazers, Carmen Raak
S40      Agate Caune
S40+   Lana Lindermane
V35     Agnis Stulpinskis
V45     Andis Gailis
V55     Gatis Melngalvis
V55+   Antis Zunda

Visi sacensību rezultāti pieejami šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.