Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Esi sveicināta, vasara un skolas brīvlaiks

Priecīgi un lepni par mācību sasniegumiem – tādi vasaras brīvlaiku sagaida Valkas J. Cimzes ģimnāzijas skolēni. Foto: Inga Karpova

Trešdien, 31. maijā, Latvijas skolās beidzās 2022./23. mācību gads un sākās skolēnu vasaras brīvlaiks. Pirmo reizi skolas pēdējā dienā visa Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas saime pulcējās Valkas brīvdabas estrādē, kur notika vasarīgi nebēdnīgs mācību gada noslēguma pasākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzrunājot skolēnus, ģimnāzijas direktore Lilita Kreicberga atzina: “Šis mācību gads mums daudziem nesis ieguvumus valstī, skolā un klasēs. Bija arī zaudējumi. Taču mēs zinām, ka no kļūdām un zaudējumiem kaut ko iemācāmies. Man ir liels gandarījums par to, ka, noslēdzot mācību gadu, esam pasnieguši 180 Pateicības par teicamiem sasniegumiem mācībās un sabiedrisko aktivitāti. Ja no 620 ģimnāzijas skolēniem 180 saņem šīs Pateicības, tas patiešām ir labi! Lai nu kā te dažiem patīk vai nepatīk, bet skolā galvenais uzdevums ir patiešām mācīties. Paldies visiem tiem, kas zina, kāpēc viņi mācās un kāpēc tas ir jādara. Pašam, nevis vecāku un skolotāju dēļ. Tie, kas mācās, dzīvē sasniedz ļoti daudz. Uz trim mēnešiem aizejot pelnītā atpūtā, pieļauju, ka skolotāji jums uzdeva dažādus uzdevumus, piemēram, lasīšanā. Taču jums visiem vēlos uzdot vēl vienu uzdevumu – iemācīties ikdienas pieklājību. Ar to domāju prasmi sasveicināties, teikt paldies un lūdzu, palaist meiteni vai sievieti vispirms un tad tikai iet pašam. Brīvlaikā daudziem vajadzētu atkārtot arī satiksmes drošības noteikumus. Baudiet vasaru un gūsties sev noderīgas lietas un emocijas!”

Nenoliedzami, ka šajā pasākumā priecīgus brīžus un emocijas sagādāja Latvijā pazīstamā mūziķe Katō. Viņas uzstāšanās laikā bērni kopā ar saviem skolotājiem metās jautrās dejās, tā sakot ardievas mācībām un skolas solam.

GALERIJA: Valkas J.Cimzes ģimnāzija mācību gada noslēgumu svin kopā ar dziedātāju Katō

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.