Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ērģemiešus interesē savā pagastā un novadā notiekošais

27. februārī notika jau trešā Valkas novada pašvaldības politiskās un izpildvaras vadības tikšanās ar novada pagastu iedzīvotājiem. Ērģemiešiem rūp sava pagasta saimnieciskā dzīve un arī pašlaik notiekošais novadā, to apliecināja kuplais apmeklētāju skaits un iedzīvotāju uzdotie jautājumi. Otrdienas vakarā pagasta pārvaldes ēkas nelielā zāle bija cilvēku pārpildīta.
Salīdzinot ar divām iepriekšējām tikšanām Zvārtavā un Vijciemā, šoreiz novada pašvaldības priekšsēdētājas Gitas Avotes teiktais bija vieglāk uztverams un saprotams, jo visa informācija vizuāli bija redzama uz ekrāna. Tas iedzīvotājiem palīdzēja uztvert, kā ir veidojusies pašvaldības 2024. gada budžeta ienākumu un izdevumu daļa. Jāteic gan, ka dažbrīd bija grūti sadzirdēt runāto, jo ērģemieši skaļi un aktīvi apsprieda dažādus jautājumus.
Projektu ieviešanai cerība uz LEADER jauno programmu
Līdzīgi kā Zvārtavā un Vijciemā, arī Ērģemes pagastā šogad diemžēl nevarēs ar lielu vēzienu īstenot dažādus vietējai kopienai svarīgus projektus. Vienīgi Ērģemē tiks remontēti daži tukšie dzīvokļi, kas būs paredzēti pašvaldības īstenotajam projektam par sociālās palīdzības sniegšanu, gan vien dažām, stingri noteiktām iedzīvotāju grupām, kā arī uzstādītas elektroauto uzlādes stacijas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.