Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ērģemē organizē labdarības petanka turnīru “Mēs ar tevi, Ukraina!”

Latvijas petanka sporta federācija, sadarbībā ar sporta klubu “Petanks Ērģeme”, 12. martā plkst. 10:00 petanka sporta centrā Ērģemē organizē labdarības petanka turnīru “Mēs ar tevi, Ukraina!” Sacensību laikā tiks vākti ziedojumi, kas pēc tam tiks pārskaitīti Ukrainas petnaka federācijai. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību formāts – trijnieku komandas, t.i. komanda vismaz ar 3 dalībniekiem. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, arī tādi, kuri par petanku ir tikai dzirdējuši, bet rakstiski uzspēlēt nav sanācis. Pieredzējušākie spēlētāji palīdzēs apgūt petanka pamatiemaņas spēles gaitā. Nepieciešamais inventārs arī būs pieejams uz vietas. Šajā reizē galvenais būs kopības sajūta nevis bezkompromisu cīņa laukumos! 

Dalība sacensībās jāpiesaka līdz 10. martam, nosūtot pieteikumu (komandas sastāvs) uz petanquelv@inbox vai kristapsstepins00@gmail.com (ja nav savs inventārs (bumbas), tad lūgums to norādīt pieteikumā). 

Papildus informācija +371 20484085.
Sacensības organizē Latvijas petanka sporta federācija, sadarbībā ar sporta klubu Petanks Ērģeme. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notiks labiekārtotajā petanka sporta centrā Ērģemē. Projekts “Petanka sporta centra labiekārtošana Ērģemes pagastā” (Nr. 19-09-AL12-A019.2202-000006) tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai virzīja biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”. 

Projekta ietvaros tika nomainīti esošie logi un durvis pirmā stāva telpām. Veikts kosmētiskais remonts, uzstādīts apgaismojums un jauna elektrība, kā arī salabots jumta segums ēkas daļai, zem kuras atrodas petanka laukumi. Papildus tika uzstādīts infrasarkano staru sildītājs, lai varētu apsildīt telpas. 

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 28709,44 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 25838,50 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada domes nodrošinātais līdzfinansējums 2870,94 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām. 

Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “Petanks Ērģeme”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.