Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ērģemē notiks petanka dubultspēļu turnīrs

Foto: pixabay.com

Sporta klubs “Petanks Ērģeme” 2.aprīlī plkst. 10:00 petanka sporta centrā Ērģemē organizē petanka dubultspēļu turnīru. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, arī tādi, kuri par petanku ir tikai dzirdējuši, bet prakstiski uzspēlēt nav sanācis. Pieredzējušākie spēlētāji palīdzēs apgūt petanka pamatiemaņas spēles gaitā. Nepieciešamais inventārs arī būs pieejams uz vietas.  

Dalība sacensībās jāpiesaka līdz 31. martam, nosūtot pieteikumu (komandas sastāvs) uz petanks.ergeme@gmail.com (ja nav savs inventārs (bumbas), tad lūgums to norādīt pieteikumā). 

Papildus informācija +371 26449270
Sacensības organizē sporta klubs “Petanks Ērģeme”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notiks labiekārtotajā petanka sporta centrā Ērģemē. Projekts “Petanka sporta centra labiekārtošana Ērģemes pagastā” (Nr. 19-09-AL12-A019.2202-000006) tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai virzīja biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”. 

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 28709,44 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 25838,50 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada dome nodrošinās līdzfinansējumu 2870,94 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām. 

Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “Petanks Ērģeme”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.