Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Elektriskie skrejriteņi turpina gūt popularitāti kā ātrs un videi draudzīgs transports, kas piemērots ikdienas braucieniem

Pavasarī un vasarā pilsētu ielās par ierastu skatu kļuva desmitiem dažādu elektrisko skrejriteņu. Daži izvēlas īrēt šo transportlīdzekli, lai  ātri pārvietotos pilsētas robežās, bet daudzi arī nolemj veikt ieguldījumu un iegādāties noteiktu skrejriteņa modeli, kas šķiet pievilcīgs. Pēdējo gadu laikā ir kļuvis skaidrs, ka elektriskie skrejriteņi neapšaubāmi ir viens no populārākajiem pārvietošanās līdzekļiem gan pilsētās, gan ārpus tām un ļauj ievērojami ietaupīt laiku, apbraucot satiksmes sastrēgumus,. Skrejriteņa iegāde atrisina arī pastāvīgās problēmas ar transportlīdzekļa novietošanu, jo elektriskie skrejriteņi ir viegli salokāmi, un nepieciešamības gadījumā tos var transportēt mašīnas bagāžniekā vai sabiedriskajā transportā. Ja vēl neesat laimīgs elektriskā palīga īpašnieks, bet apsverat iespēju to iegādāties, vispirms vēlams noteikt, kādiem mērķiem plānojat to izmantot. Vairāki elektrisko skrejriteņu modeļi ir piemēroti braucieniem pat nelīdzenā apvidū, bet ir jāņem vērā, ka skrejritenis ar augstāku braukšanas veiktspēju var būt smagāks un lielāks.

Gpspro.lv ir vadošais zīmols elektrisko skrejriteņu tirgū, piedāvājot patērētājiem vairākus desmitus modeļu par pievilcīgām cenām un ļaujot izdarīt apzinātu izvēli. Viens no pārdošanas līderiem ir Ultron T 128, kuru pamatoti var uzskatīt par vienu no izturīgākajiem un jaudīgākajiem tirgū. Šis elektriskais skrejritenis ne tikai atšķiras no konkurentiem, bet tam ir arī pievilcīgs sarkani melns dizains, kas nevienu neatstās vienaldzīgu.

Jaunajam modelim ir iespaidīgs svars – 40 kg, bet to var ātri un kompakti salocīt vien ar pāris kustībām, lai nepieciešamības gadījumā varētu ērti transportēt. Šim pilnpiedziņas modelim ir 11 collu piepūšamie riteņi ar dziļu protektoru, un tas spēj sasniegt lielu ātrumu, vienlaikus saglabājot stabilitāti uz ceļa braukšanas laikā. Skrejritenis ir aprīkots ar diviem bezsuku motoriem ar kopējo jaudu 6000 W. Lielā elektromotora jauda nodrošina paātrinājumu līdz pat 90 km/h un 95 kilometru nobraukumu ar vienu akumulatora uzlādi. Tomēr, ja plānojat izmantot elektrisko skrejriteni braucieniem pilsētā, priekšējo motoru var izslēgt, tādējādi ievērojami ietaupot akumulatora darbības laiku. Ultron elektriskie skrejriteņi ir pazīstami ar augsto balstiekārtu kvalitāti, un šis modelis nav izņēmums. Tam ir svārsta balstiekārta, kas nodrošina maksimālu amortizāciju, braucot pa nelīdzenu virsmu, un divi amortizatori ar spirālveida atsperēm. Elektriskā skrejriteņa maksimālā kravnesība ir aptuveni 150 kg.

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem ir būtiski mainīts arī stūres dizains, kā arī palielināts pagrieziena diapazons, padarot šo elektrisko skrejriteni vēl manevrētspējīgāku, neraugoties uz tā svaru un izmēru. Modelim ir trīs ātruma režīmi, voltmetrs un iebūvēts borta dators ar krāsainu displeju. Jaunais skrejritenis pārspēj sava priekšgājēja veiktspēju, pateicoties sinusoidālai, gandrīz klusai vadībai, kas nodrošina augstu efektivitāti un vienmērīgu pārvietošanos uz visdažādākajiem ceļiem. Vēl drošākai braukšanai diennakts tumšajā laikā Ultron elektriskie skrejriteņi ir aprīkoti ar lielisku apgaismojumu. Jaunajā modelī apgaismojuma sistēma ir vēl vairāk uzlabota un ietver stāvgaismas lukturus, kas darbojas arī kā bremžu lukturi, divus priekšējos lukturus, kurus var noregulēt vēlamajā leņķī, kā arī papildu apgaismojumu klāja sānos.

Jaunais elektriskais skrejritenis neapšaubāmi ir ideāls transportlīdzeklis braukšanai pa visiem iespējamajiem ceļiem un pat bezceļiem, bet pirms tik jaudīga spēkrata iegādāšanās ir jāapgūst skrejriteņa vadīšanas prasmes. Paturiet prātā, ka elektriskie skrejriteņi ir pilntiesīgi ceļu satiksmes dalībnieki; pirms braukšanas ir jāiepazīstas ar ceļu satiksmes noteikumiem un jāiegādājas drošības aprīkojums sevis pasargāšanai no traumām un nobrāzumiem. Ja dodat priekšroku mazāk jaudīgam skrejritenim  īsiem braucieniem pilsētas robežās, ir vērts izpētīt Ultron produktus tieši šādam mērķim. 

Šis modelis, kā arī citi elektriskie skrejriteņi ar detalizētiem aprakstiem ir apskatāmi gpspro.lv interneta vietnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.