Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Dzīvot dzīvē dzīvu dzīvi – tas nozīmē būt kustībā

Kad šī gada sākumā Smiltenes novada Sporta pārvalde rīkoja svinīgo pasākumu “Smiltenes novada Gada balva sportā 2023”, tajā tika pasniegta Gada balva par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā. To saņēma smilteniete Kitija Klempnere.
“Šī balva par mūža ieguldījumu sportā ir apliecinājums tam, ka Kitijas darbs un centieni ir atstājuši neizdzēšamas pēdas Smiltenes novada un Latvijas sporta vēsturē un cilvēku sirdīs. Kitija ir parādījusi, ka sporta mīlestība nav vienīgi sacensību laukumos gūtie uzvaras lauri. Šis apbalvojums ir pateicības vēstījums no visiem, kuru dzīvē viņa ir atstājusi ietekmi,” Smiltenes novada Sporta pārvaldes vārdā uzsvēra pārvaldes vadītājs Matīss Mežulis.
Kitija Klempnere 31 gadu nostrādājusi par sporta skolotāju. Nu jau 19. gadu viņa strādā Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolā, kur pilda izglītības metodiķes pienākumus. Papildu tam iesaistās dažādu sacensību tiesāšanā un kūrē Smiltenes novada veterānu sportistu komandu vieglatlētikā.
Pēc Gada balvas saņemšanas sarunā ar “Ziemeļlatviju” Kitija Klempnere smaidot teica, ka viņai ir trīs ģimenes – viņas personīgā ģimene (bērni, mazbērni un pārējie), kolēģi un Smiltenes novada sporta veterānu komanda.
Tagad tiekos ar Kitiju garākai sarunai par to, kāpēc viņas dzīve iegājusi sporta “orbītā”, ko tas viņai devis un kāpēc visiem vajadzētu būt fiziski aktīviem un sportot jau kopš bērnības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.