Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Dzīvei futbola laukumā sava burvība

Smiltenieša, trīsdesmit gadu vecā Mārtiņa Veģera personība piesaista un piemērs iedvesmo. Mārtiņš ir ķīmijas tehnologs, taču viņa kaislība pret futbolu pāraugusi mīlestībā. Uz laukuma viņš atrodas kopš 11 gadu vecuma, pateicoties savam labam draugam Jānim Priedem. Tieši futbola vide, ko veido komandas biedri, kas joprojām ir labi draugi un kolēģi, treneri, stadiona darbinieki, sarunas ģērbtuvēs ir tas, kas apvieno, rada vēlmi turpināt darboties uz priekšu.

Mārtiņš ir vienīgais smiltenietis, kurš kā galvenais tiesnesis ir apkalpojis Latvijas augstākā līmeņa (Virslīgas) futbola sacensības, šobrīd strādā Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolā par futbola treneri, viņam ir ap četrdesmit audzēkņu. Papildus tam ir futbola kluba “Smiltene” valdes priekšsēdētāja Ginta Kukaiņa vietnieks, ikdienā darot daudzas sabiedrībai neredzamus, bet Smiltenes futbola attīstībā nozīmīgus darbus. Taču pāri visam ģimene, kuras vērtības Mārtiņš tur godā. Kā saka futbola treneris un tiesnesis, ģimenes loma ir ārkārtīgi svarīga. Ja jutīsi, ka kaut kas mājās nav kārtībā, tad arī profesionālajā jomā nespēsi būt produktīvs. Mārtiņš ir laimīgs par stabilitāti, drošību un patīkamo gaisotni, ko mājās sniedz sieva Līga un abu kopīgie bērni, septiņus un četrus gadus vecās meitas un divus gadus vecais dēls.

Mārtiņu augsti vērtē gan kolēģi sporta skolā, gan priekšteči futbolā, gan arī federācija

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.