Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Džipam Ukrainas aizsargiem nepieciešami vēl 2000 eiro

Alūksnes un Apes novada fonds lūdz ziedot džipam Ukrainas aizsargiem akcijā “Alūksnes reindžers”. “Alūksnes reindžers” jeb 4×4 “Ford Ranger” iepriekš ir sargājis Latvijas mežus no ugunsgrēkiem, bet jau pavisam drīz sargās Ukrainas neatkarību un aizstāvju dzīvības, tādēļ nosaukts par “Alūksnes reindžeri”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis jau būs ceturtais džips, ko no Alūksnes fonds kopā ar biedrības “Tev” atbalstu nogādās Ukrainā. Šobrīd saziedoti 3500 eiro, kopā nepieciešami 5500 eiro! Katrs ziedojums ir solis tuvāk mērķim – džipam Ukrainas aizsargiem.

25. aprīlī fonds svinēs 18. dzimšanas dienu! Katrs ziedojums džipam būs kā dāvana fondam svētkos! Kopš kara pirmās dienas  Alūksnes un Apes novada fonds sniedz atbalstu Ukrainas tautai. Pateicoties ziedotājiem uz Ukrainu nogādātas vairākas palīdzības kravas un atbalsts sniegts vismaz 2000 kara bēgļiem, Alūksnes un Smiltenes novados. Vidēji dienā 20 cilvēkiem. Gada laikā Ukrainas atbalstam ziedojumos piesaistīti 227 866,24 eiro. Uz Ukrainu nosūtīti trīs džipi, ātrās palīdzības mašīna, drons, ģeneratori, 11 termokameras, 28  portatīvās raidstacijas, 34,8 tonnas labības, 8 akumulatori, dīzeļdegviela, 5 sniega ķēde, virszābaki, lādētāji, 81 radiostacija, tālmēris, ultraskaņas sistēma – skeneris, pārtika, 19 800 pudeles ūdens. Slimnīcām nogādātas medicīnas iekārtas (elektrokardiogrāfs, tonometri, oftalmoskops, otoskopi, medicīnas svari), multifunkcionālais printeris, matrači, gultas veļa, spilveni, piena maisījumi bērniem, šļirces, katetri, manšetes, termometri, medikamenti. Alūksnes un Smiltenes novada iedzīvotāji ir adījuši zeķes, pinuši tīklus, veidojuši ierakumu sveces un arī tas viss nogādāts Ukrainā.

Ziedot var ar pārskaitījumu:
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr.: 40008090271
LV96UNLA0050019750651 AS “SEB Banka”
Maksājuma mērķis – “Alūksnes reindžers”

Informāciju sagatavoja: Agita Bērziņa, Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.