Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Dzimtas detektīvs Smiltenē”- nāc un pievienojies ciltskoku veidošanas praktikumiem!

Foto: 68travel.com

Pēdējos gados pieaugusi sabiedrības interese par dzimtas koka veidošanu. Dzimtas pētniecība ir aizraujošs process. Izzinot savas ģimenes vēsturi, mēs varam uzzināt daudz interesantu faktu un labāk izprast paši sevi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes bibliotēka organizē kursus zināšanu apgūšanā dzimtas pētniecībā, kurus vadīs Linda Lielvārde.  Linda vairāk kā 15 gadus nodarbojas ar brīvprātīgo ģeneoloģiju un jau 4 gadus dalās savās zināšanās par dzimtu izpēti dažādos semināros un lekcijās. Lektore tikšanās laikā pievērsīs uzmanību arī dažādām dzimtu programmām (uzvedības modeļu pārmantošanu), novērojamām likumsakarībām un samezglojumiem, ko iespējams pētīt dziļāk un atšķetināt, nodalot sevi no dzimtas negatīvās pieredzes un aktivizējot pozitīvu pieredzi. 

Kursu laikā Linda Lielvārde izmantos praktiskus, internetā pieejamus dzimtas koka veidošanas instrumentus un resursus, dalīsies savā pieredzē un padomos, kā atrast zudušos pavedienus, kā arī atbildēs uz individuāliem jautājumiem. Būs iespēja pārbaudīt savu tuvāko radu esamību Pasaules dzimtu kokā un Lindas uzraudzībā veidotajā Latvijas Lielkokā (šobrīd kokā jau gandrīz 150000 personu). Lektore pieskatīs katra dalībnieka veidoto koku geni.com platformā un palīdzēs ar dažāda rakstura tehniskajiem jautājumiem.

Nodarbību grafiks: 5 nodarbības – 27.septembrī, 11.oktobrī, 25.oktobrī., 8.novembrī, 22.novembrī no 10:00 līdz 14:00 Smiltenes novada Kultūras centra Mazajā zālē, Gaujas ielā 1.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās: līdz 23.septembrim, zvanot pa telefonu 26449145. Dalībnieku skaits ierobežots.

Dalība bez maksas, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu vai apliecinājumu par negatīvu testa rezultātu un personu apliecinošu dokumentu.

Mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem, var tikt mainīti kursu datumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības būs noderīgas gan tiem, kuri vēlas tikai sākt pētniecību, gan tiem, kuri ar to nodarbojas jau gadiem.

Pievienojies ciltskoku veidošanas praktikumiem, vienam otru motivējot uz jauniem atklājumiem! Iedvesmojam viens otru un kopā vairojam prieku izzināt!

Informāciju sagatavoja: Alda Liuke, Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.