Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Draudzīgais Karo meklē jaunas mājas

Dzīvē ikvienam pienāk tāds brīdis, kad uz mūžu jāatvadās no mīļa un tuva cilvēka. Tuviniekiem sāp sirds, bet kā lai jūtas aizgājēja iemīļots mājdzīvnieks, kuram vienā mirklī pazudis pats galvenais – saimnieks? Tā ir noticis ar senioru – draudzīgo Karo, kuram mūžībā aizsaukta uz pasaules vismīļākā saimniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītās nedēļas nogalē sociālajos tīklos parādījās informācija ar lūgumu privātmāju vai lauku māju īpašniekiem, kuriem būtu tāda iespēja, sniegt jaunas mājas paliela auguma sunim Karo, lai viņš savus seniora gadus aizvadītu kopā ar sirsnīgiem un mīļiem cilvēkiem.

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar tuviniekiem, lai uzzinātu, kas noticis un vai varam mēģināt kopā atrast Karo mājas.

“Gribējām paši atrast uzticamus cilvēkus, kuri varētu paņemt Karo. Mums Karo ir ģimenes loceklis un ļoti mīļš manai mazajai meitai. Diemžēl pagaidām nekas neizdodas. No Rīgas izbraukāt katru dienu pie Karo nevaram. Es labprāt viņam mājas nemeklētu, gribētu paturēt, bet nav tādu iespēju. Karo ir ļoti draudzīgs. Viņam patīk bērni un dzīve lauku sētā. Viņš, kā jau suņu opītis, ir mierīgs. Karo labprāt gulētu saimniekam pie kājām kaut visu dienu. Taču viņam ir nepieciešama sabiedrība, lai tikai būtu ar visiem kopā,” tā ģimenes mīluli raksturo Sarmīte, Karo saimnieces mazmeita.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka Karo mitinās netālu no Valkas. Nevienam no ģimenes un draugiem nav iespēju dot jaunas mājas Karo, tāpēc šobrīd viņš palicis viens. Ja kādam ir vēlme būt kopā ar aptuveni trīspads­mit gadus veco, miermīlīgo un pēc cilvēka mīlestības alkstošo Karo, aicinājums sazināties ar Inetu, aizsaulē aizgājušās saimnieces meitu, zvanot uz mobilo tālruni +37129325572.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.