Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Deputātu balsojums pārvelk svītru komandējumiem uz sadraudzības pašvaldībām

Aizvadītajā ceturtdienā, 27. aprīlī, Valkas novada pašvaldības deputāti sēdē nobalsoja pret novada pašvaldības priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa komandējumu uz Gruziju, lai maija beigās piedalītos Gruzijas Neatkarības dienas pasākumos un pilsētu sadarbības memoranda starp Valku un Kobuleti parakstīšanas ceremonijā.

Savā pirmajā komandējumā ārpus Latvijas robežām nedosies arī Saimniecisko lietu komitejas priekšsēdētājs Aigars Roga. Novada pašvaldības vadība bija plānojusi, ka A. Roga no 26. līdz 28. maijam dotos uz Kobiļņicas dienām Polijā kā delegācijas vadītājs, bet divi pašvaldības speciālisti būtu iekļauti delegācijas sastāvā.

Saņemtajā uzaicinājumā no Kobiļņicas pašvaldības teikts: “Kobiļņicas dienas ir mūsu vietējās pašvaldības svētki, kā arī viens no lielākajiem notikumiem mūsu reģionā. Pasākumā notiks koncerti, sporta sacensības un daudzas citas aktivitātes. Kobiļņicas dienas ir arī lieliska iespēja atkal satikties, integrēt mūsu pašvaldības un rīkot tālākas diskusijas par sadarbības plāniem tuvākajā nākotnē. Tāpēc ar patiesu prieku informējam, ka vēlamies uzaicināt delegāciju trīs personu sastāvā no Jūsu vietējās pašvaldības uz šo notikumu.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Par Valkas-Valgas sadarbību jautājumu nav!
    Kāds ir labums parastajam Valkas novada iedzīvotājam (nestrādā pašvaldībā, nav deputāts), ka Valkas novada pašvaldība veido sadraudzību ar Gruzijas, Polijas, u.c. valstu pašvaldībām?

    27
    7
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.