Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Deputāti pamet Valkas novada pašvaldības priekšsēdētāja Kraukļa vadīto frakciju

Aizvadītajā nedēļā trīs deputāti – Vilmārs Vesingi, Gita Avote un Jānis Anže – pameta Valkas novada pašvaldības priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa vadīto frakciju jeb pozīcijas rindas.

2021. gadā notikušajās pašvaldību vēlēšanās šie trīs deputāti startēja no apvienotā saraksta Vidzemes partija, “Latvijas attīstībai”. Šis saraksts guva lielāko vietējo vēlētāju atbalstu. Proti, astoņi kandidāti kļuva par vietējiem deputātiem. Jāteic, ka pēc V. Vesingi, G. Avotes un J. Anžes aiziešanas no Kraukļa frakcijas pozīcijas izredzes gūt pārsvaru jautājumu izlemšanā ir stipri sašķobījušās, jo paredzama cīnīšanās par balsu pārsvaru. Pēc vēlēšanām pozīcija ieguva astoņas deputātu vietas, bet opozīcija – septiņas. Turpmāk pozīcijā strādās pieci, bet opozīcijā seši deputāti, četri tagad ir pie frakcijām nepiederoši jeb neatkarīgie deputāti. Atgādinām, ka pirms kāda laika opozīcijas rindas pameta deputāte Sandra Pilskalne. Kāds būs turpmākais darbs, to laiks rādīs.

Šajā reizē “Ziemeļlatvija” uz sarunu aicināja visus trīs deputātus – V. Vesingi, G. Avoti un J. Anži.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.