Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Deputāti apskata padomju laika bunkurus, kā arī nolemj neatcelt pieņemto lēmumu par Valkas ielu pārdēvēšanu

Pirms valsts svētkiem notikušajā Valkas novada pašvaldības Attīstības lietu komitejas sēdē deputāti pārrunāja jautājumu par vijciemiešu lepnuma – Celīškalna – pastaigu un izziņu taku dizaina satura koncepcijas projektu, izskatīja Friča Roziņa ielas iedzīvotāju iesniegumu ar aicinājumu atcelt lēmumu par ielas pārdēvēšanu Voldemāra Roberta Zāmuela vārdā, kā arī devās apskatīt Ausekļa ielas kreisajā pusē esošos pazemes bunkurus, kur padomju gados atradās padomju armijas stratēģisko raķešu sakaru rezerves punkts.

“Ziemeļlatvija” vairākkārt ir rakstījusi par trīs ielu pārdēvēšanu Valkā. Turpmāk Oškalna iela sauksies savā vēsturiskajā nosaukumā Smēķu iela, Puškina iela būs Kārļa Skalbes iela, bet Friča Roziņa iela – Voldemāra Roberta Zāmuela iela.

Nemierā ar garo ielas nosaukumu ir F. Roziņa ielas iedzīvotāji, kuri savāca parakstus un tos kopā ar iesniegumu iesniedza pašvaldībā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.