Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Decembra nogalē notika Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta 2. kārta

Foto Zanda Stabiņa

Decembra nogalē notika Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta 2024 2. kārta. Sešas Smiltenes novada sieviešu volejbola komandas Smiltenē turpināja cīņu par 2024. gada novada čempionāta godalgām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandas izspēlēja apli, spēlējot katrai ar katru līdz divu setu uzvarai un setu spēlējot līdz 15 punktiem. Pēc četru stundu cīņām uz diviem laukumiem noskaidrojās otrās kārtas uzvarētāja komanda.

Pirmās kārtas uzvarētāja jaunizveidotā komanda “Sestais temps” šoreiz nepiedalījās. Līdz ar to radās jauna intriga, kas būs otrās kārtas uzvarētājas?

Kārtas pirmās spēles notika bez pārsteigumiem. Lēdijas pārspēja Apes pamatskolu 15:11 un 15:9 un Blice nedeva iespējas Grundzāles pamatskolai abos setos gūt vairāk kā par četriem punktiem. Spēlē starp pirmo spēļu neveiksminiecēm Grundzāles un Apes pamatskolām uzvaru svinēja Grundzāles pamatskolas meitenes 15:3 un 15:8 , tādējādi revanšējoties par pirmajā kārtā piedzīvoto zaudējumu. Spēlē starp Grundzāli un Blici tāpat kā pirmajā kārtā uzvara Grundzāles volejbolistēm 16:14 un 15:12.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pienāca kārta arī trīssetu spēlēm , kur līdzīgā spēlē Grundzāle uzvarēja Lēdijas 16:14 ,14:16 un 17:15 , kā arī Smiltenes BJSS bija pārākas par Blici

13:15 , 15:11 un 15:10. No turpmākajām spēlēm jāatzīmē spēle starp Blici un Lēdijām kur 15:13 un 15:10 uzvara Blicei.

Trīs setus vajadzēja Smiltenes BJSS un Lēdiju spēlē kur 15:13 , 12:15 un 15:0 uzvara BJSS meitenēm. Pēdējā spēlē kur tikās Smiltenes BJSS un Grundzāle pēc zaudējuma pirmajā setā 4:15 Grundzāle spēles otrajā setā mēģināja atņemt punktu BJSS meitenēm 16:18.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc divām kārtām pa uzvarai ir Smiltenes BJSS un Sestais temps komandām, par trešo vietu cīņa būs starp Lēdijām, Blici un Grundzāles komandām.

Turnīra trešajā kārtā 20. janvārī spēles notiks Smiltenē. Spēļu sākums 10.00. Skatītājiem būs ko redzēt , jo lielākajai daļai spēļu uzvarētāju pirms spēles grūti prognozēt.

Vietu secība 1. kārtā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 1. Sestais temps
 2. Smiltenes BJSS
 3. Blice
 4. Lēdijas
 5. Grundzāle
 6. Apes pamatskola
 7. Grundzāles pamatskola

Vietu secība 2. kārtā.

 1. Smiltenes BJSS
 2. Grundzāle
 3. Blice
 4. Lēdijas
 5. Grundzāles pamatskola
 6. Apes pamatskola

Sacensību galvenais tiesnesis: Māris Stabiņš.

Smiltenes novada čempionātā sievietēm volejbolā 6:6 trešā kārta notiks 20. janvārī.

Foto Zanda Stabiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.