Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Dažādības iedvesmas pēcpusdienas Strenču PNS

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”

Dažādības mēneša ietvaros 12. un 19. martā plkst. 14.30-15:30 Pacientu klubā norisinājās darbiniekiem paredzēti pasākumi – Dažādības iedvesmas pēcpusdienas. Pasākumu mērķis bija īsi iepazīstināt ar dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas jēdzieniem un to nozīmi darba vidē un veicināt kopējo saliedētību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākumā dalībnieki iesaistījās un veidoja īpašu tāfeli “Mēs esam dažādi kopā”, kurā šobrīd iespējams saskatīt Slimnīcas darbinieku dažādību caur paradumu, interešu un personību raksturojošiem elementiem. Turpinājumā sekoja prezentācija par dažādības jēdzieniem, mērījumiem un personības apli kurā uzskatāmi var apskatīt visas dažādības šķautnes, kā arī par dažādības vadības ceļu Slimnīcā.

Iedvesmas pēcpusdiena noslēdzās ar stāstu kartīšu spēli “Stāstu stāstiem izstāstīju”, kurā ar jautājumiem un rosinājumiem iepazinām kolēģu pieredzes stāstus. 

Sirsnīgi pateicamies visiem dalībniekiem par iesaisti un atbalstu dažādības mēneša veidošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dažādība ir mūsu bagātība, un šie pasākumi bija tikai viens no daudziem soļiem, kā mēs varam veicināt savstarpējo sapratni un cieņu mūsu Slimnīcā.

*Pasākumi tika organizēti Dažādības mēneša ietvaros, kas ir mūsu Slimnīcas iekšējā iniciatīva, kas atspoguļo apņemšanos radīt iekļaujošu un atbalstošu vidi gan mūsu pacientiem, gan darbiniekiem, ar domu, ka katrs darbinieks izsaka konstruktīvu viedokli par lietām, tādējādi sadarbojoties kopīga mērķa labā.

Alise Seile, Sabiedrisko attiecību speciāliste, VSIA “Strenču PNS”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.