Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darot darbu ar prieku un patiku, gūst spēku dot labu citiem

Intervējamos lielajai sarunai “Ziemeļlatvija” izvēlas gan pēc saviem ieskatiem, balstoties uz iepriekšējām zināšanām par interesantiem, pieredzes bagātiem cilvēkiem, kuriem ir, ko teikt citiem, gan pēc mūsu lasītāju ieteikumiem.

Šī intervija ar smiltenieti, skolotāju Rasmu Legzdiņu ir lasītāju ierosināta, par ko ir tikai prieks, – ir vērts ieklausīties pieredzējušās pedagoģes atziņās ne tikai vecākiem un vecvecākiem, bet ikvienam cilvēkam.

Rasmas Legzdiņas līdzšinējais darba stāžs skolotājas profesijā ir 56 gadi. No tiem 22 gadus viņa nostrādājusi Smiltenes pilsētas bērnudārzā, bet 34 – skolā, sākot mācīt 1.–4. klašu skolēnus Smiltenes 2. astoņgadīgajā pamatskolā jeb “Rūta skolā”, kas vēlāk pārtapa par Smiltenes Centra vidusskolu un tagad ir Smiltenes vidusskolas daļa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.