Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darba devējus un darba meklētājus aicina reģistrēties dalībai NVA tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”

Aicinām darba devējus un darba meklētājus reģistrēties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES rīkotajā tiešsaistes (online) darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”, kas norisināsies šī gada 1. decembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformāDalība pasākumā ir bez maksas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedaloties tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”, darba devēji un darba meklētāji, izmantojot vien datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu, varēs satikties tiešsaistē. Darba devējiem tā ir iespēja ne vien atrast uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, bet arī popularizēt savu biznesu un veicināt tā starptautisku atpazīstamību, demonstrējot videomateriālus par savu uzņēmumu. Tiešsaistes darba diena ir lieliska iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā.

Lai piedalītos  tiešsaistes darba dienā, ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā un jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”. Darba devējiem  jāpublicē vakances un jāievieto sava uzņēmuma prezentācija. Uzreiz pēc reģistrēšanās darba devēja publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus. Savukārt darba meklētājiem Eiropas darba dienu platformā jāievieto savs CV un jāpiesakās vakancei, lai pasākuma dienā varētu tikties ar darba devēju virtuālajā vidē.

Darba meklētājiem ir iespēja pieteikties arī dalībai Zoom vebināros, lai uzzinātu praktisku informāciju par pasākuma norisi, ieguvumiem un reģistrācijas kārtību. Vebināri norisināsies 16. un 23. novembrī no plkst. 10.00 līdz 12.00 Zoom platformā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrācijas saite 16. novembra vebināram šeit.

Reģistrācijas saite 23. novembra vebināram šeit.

Reģistrētajiem vebināru dalībniekiem vienu līdz divas dienas pirms vebināra tiks nosūtīta Zoom pieslēgšanās saite.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Detalizētāku informāciju var uzzināt, sazinoties ar starptautiskās tiešsaistes darba dienas „Darbs un karjera Latvijā”Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURESkoordinatoriem Latvijā Agiju Mickeviču (Agija.Mickevica@nva.gov.lv, tālr. 26645566) vai Andri Segliņu (Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 26591666).

Lai sniegtu atbalstu Latvijas darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē, bet darba meklētājiem piemērota darba atrašanā, NVA regulāri rīko tiešsaistes darba dienas un citus darba devēju un darba meklētāju satikšanās pasākumus. Iepriekšējā NVA un EURES tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā” norisinājās 2021.gada 25. maijā.

Informāciju sagatavoja: Nodarbinātības valsts aģentūras preses dienests

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.