Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darba ar jaunatni veicējus aicina pieteikties jaunatnes darbinieku izcilības programmai

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pašvaldību un nevalstisko organizāciju darbiniekus, kuri veic darbu ar jaunatni, izmantot lielisku iespēju un līdz 2023. gada 30. jūnijam pieteikties dalībai mācību kursā “Mācības jaunatnes darbinieku Izcilības programmā”. Mācības notiks divās grupās. To norises laiks abām grupām – no 2023. gada 6. septembra līdz 2024. gada 12. janvārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību mērķis un struktūra

Izcilības programmas mērķis ir veicināt sistemātiska darba ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām attīstību pašvaldībās un nevalstiskajās organizācijās. Mācību programmā paredzēti četri moduļi, kā arī programmas dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja doties ārvalstu pieredzes apmaiņā. Plānotie mācību datumi (abām grupām vienlaicīgi):

  • 06.09.-08.09. – 1. modulis;
  • 04.10.-06.10. – 2. modulis;
  • 01.11.-03.11. – ārvalstu pieredzes apmaiņas brauciens 1.grupai (pēc izvēles 2. grupai);
  • 29.11.-01.12. – 3. modulis;
  • 11.01.-12.01. – 4. modulis.

Dalībnieku profils:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • 1.grupa – personas, kuras pašvaldībā vai nevalstiskajā organizācijā veic darbu ar jaunatni;
  • 2.grupa –personas, kuras pašvaldībā vai nevalstiskajā organizācijā veic darbu ar jaunatni un 2022. gadā apguva izcilības mācību programmu.

Informācija un nosacījumi dalībniekiem

Mācības sastāvēs no četriem moduļiem. Tie vērsti uz dalībnieku zināšanu un izpratnes veicināšanu par dažādām jauniešu ar ierobežotām iespējām grupām. Būtiski, lai dalībnieki izmanto apgūtās prasmes un zināšanas savā ikdienas darbā ar jauniešiem, tāpēc mācību programmā iekļauts, ka

  • 1.grupa mācību laikā izstrādās iniciatīvu sistemātiska darba ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām attīstībai savā kopienā;
  • 2.grupa izstrādās kopīgas iniciatīvas labās prakses piemēriem darbam ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām.

Dalībniekiem mācību norises laikā tiks nodrošināta mācību programma, materiāli, uzturēšanās (nakšņošanas) un ēdināšanas izmaksas, kā arī tiks segti ceļa izdevumi ārvalstu mācību vizītei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās un plašāka informācija

Pieteikšanās mācībām iespējama līdz 2023. gada 30. jūnijam, aizpildot anketu:

Mācības plānotas klātienē. Piesakoties dalībai mācībās, lūgums ņemt vērā, ka mācības klātienē tiks rīkotas atbilstoši mācību norises brīdī spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem par epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija pieejama JSPA tīmekļvietnes sadaļā “Jaunatnes darbinieku izcilības programma”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Nacionālās jaunatnes politikas atbalsta nodaļas projektu koordinatori Agnesi Kalniņu (tālr. 67356253; e-pasts: agnese.kalnina@jaunatne.gov.lv).

Informāciju sagatavoja:  Egija Ļuļēna, JSPA Komunikācijas nodaļas vecākā komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.