Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darbā ar cilvēkiem ir savs skaistums un pievienotā vērtība

Pēc septiņpadsmit Rīgā pavadītiem gadiem nu jau kādu laiku Vivita Ķīkule ar ģimeni atgriezusies Valkā, jo māju un piederības sajūta izrādījās stiprāka par vēlmi palikt galvaspilsētā. Viņa Valkā vairāk pazīstama kā biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komitejas izpilddirektores vietniece.

Vivita atklāj, ka pēc atgriešanās dzimtajā pusē ir pagājuši jau vairāk nekā trīs gadi. “Tolaik tieši sagadījās tā, ka meitai bija jāsāk mācīties 1. klasē. Viņa jau bija uzņemta Teikas skolā Rīgā, bet mēs paši sākām domāt – atgriezties Valkā tagad vai nekad. Negribējām, lai izveidojas situācija, ka bērns ir pieradis pie skolas vides un atradis tur draugus un tad vēlāk būtu spiests to visu mainīt un dibināt kontaktus no jauna. Atgriezāmies Valkā, meita uzsāka mācības. Šeit jūtamies vislabāk, jo abi ar vīru esam valcēnieši. Turklāt mums nekad nav bijusi vēlēšanās palikt Rīgā pavisam. Zinājām, ka atgriezīsimies, tikai bija jautājums, kad. Par laimi, viss atrisinājās tieši tā, kā tam jābūt,” stāsta Vivita un min, ka Rīgā visvairāk neērtības radījuši sastrēgumi un steidzīgais dzīves ritms. “Valkā viennozīmīgi ir vairāk miera un brīvības sajūtas. Turklāt ļoti novērtēju plašo interešu pulciņu piedāvājumu bērniem.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.