Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Daņilovu ģimene iededz svētku egli Rīgas pils pagalmā

7.decembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze rīkoja svinīgu Ziemassvētku pasākumu, lai tiktos ar 18 ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām un kopā iedegtu svētku egli Rīgas pils pagalmā. Viņu vidū arī Daņilovu ģimene no Valkas novada.

Viesošanos Rīgas pilī Daņilovu ģimene paturēs prātā kā skaistu un siltu notikumu. “Par to, ka esam pagodināti, lai dotos uz tikšanos ar prezidentu un viņa kundzi, pašvaldības pārstāvji mūs informēja jau krietnu laiciņu pirms pasākuma. Protams, viennozīmīgi uzreiz zinājām, ka noteikti dosimies un pievienosimies citām uzaicinātajām ģimenēm. Protams, šādam notikumam vajadzēja arī atbilstoši sagatavoties. Katram jāizdomā, ko vilkt mugurā, jāsaplāno brauciens. Mums, vecākiem, arī jāsarunā brīva diena darbā,” stāsta Valentīna Daņilova, kuras ģimenē aug pieci bērni dažādos vecumos, kur jaunākajai meitai ir četri gadiņi, bet vecākajai – piecpadsmit.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.