Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Danču vakars decembrī

Folkloras kopa “Rudzupuķe” katra mēneša pirmajā piektdienā aicina visus uz dančiem Smiltenes kultūras namā. Nākošais Danču vakars 01.12.2023. plkst. 19.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dančus spēlē gan dalībnieki no folkloras kopas “Rudzupuķe”, gan ceram, ka šoreiz mums pievienosies arī dancotāji un muzikanti no Valmieras. Dalīsimies pieredzē un mācīsimies , lai Smiltenes dancotāju danču krātuve ar laiku taptu košāka un plašāka

Daudzi satraucas vai mācēs un nemaisīs citiem. Danči ir vieta, kur par to nu var aizmirst. Pat tie, kam abas kājas kreisās uz vakara beigām jau jūtas kā zivis ūdenī. Jo pat ja kāds solis misējas, te par to tik pajoko un danco tālāk un, tā kā nav malā sēdētāju un vērotāju, tad nav jau arī, kas misēkļus skaita un no kā būtu jākaunas. Pilnīgi noteikti nekādas iepriekšējas zināšanas nav vajadzīgas, tikai ērti apavi, ūdens slāpju veldzēšanai un ziedojums muzikantiem, cik nu katra rocība atļauj. 

Aicināti gan veci gan jauni. Latviešu tradicionālajos dančos labākais ir tas, ka malā nepaliek neviens, ja vien pats nav labprātīgi atsēdies ievilkt elpu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos!

Folkloras kopa “Rudzupuķe” un draugi

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.