“DAKO Ziemeļvidzemei” divas godalgas Daugavpilī

Attēlam ilustratīva nozīme.

Svētdien, 21. maijā, norisinājās Latvijas kausa MTB XCO krosā otrā posma sacensības “Daugavpils velokross”, kurās pie uzvaras divās vecuma grupās tika “DAKO Ziemeļvidzemes” pārstāvji.

“Vīrieši Open” klasē uzvaru izcīnīja “DAKO Ziemeļvidzemes” sportists Oskars Jaunbērziņš, viņa komandas biedrs Mārtiņš Puriņš triumfēja “Vīrieši Masters 3” grupā, Jānis Rapa šajā grupā ierindojās 4. vietā, kamēr Armands Liepa 4. vietu ieņēma “Vīrieši Masters 4” grupā.

Smiltenes novada komandas “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāvis Mārtiņš Ice “Vīrieši U14” grupā ierindojās 6. vietā.

Trase bija izveidota Stropu mežā, organizatori bija parūpējušies par rūpīgi pārdomātiem šķēršļiem, ko papildināja interesanti kāpumi un nobraucieni. Trase bija dinamiska, vietām tehniska, bet reizē interesanta gan ātrākajiem, gan arī tiem, kuri vēlas izaicināt sevi.