Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“DAKO Ziemeļvidzeme” – pusmaratona kopvērtējuma līderi

Sestdien un svētdien, 27. un 28. maijā, Alūksnē norisinājās “Vivus.lv MTB 2023” otrā un trešā posma sacensības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien 36 kilometru maratona distancē “Vīru” vecuma grupā 4. vietu izcīnīja “DAKO Ziemeļvidzemes” komandas pārstāvis Kristaps Kārkliņš, “Vīri 30” grupā otrais bija Kristers Kovgers, 4. vietu ieņēma Reinis Korsūnovs, “Vīri 40” grupā uzvarēja Mārtiņš Puriņš, Jānis Rapa ierindojās 8. vietā, “Vīri 50” grupā pirmais bija Agnis Apse.

Pusmaratona 18 kilometru distancē grupā “Elektro” uzvarēja Kaspars Zučiks, “Dāmu” grupā 8. vietu ieņēma Karīna Harkina, “Jauniešu” grupā 11. vieta Kristeram Zviedrim, Rainers Zviedris uzvarēja “Junioru” grupā, Nauris Zviedris triumfēja “Kungu” grupā, Mārtiņam Daļeckim šajā grupā 5. vieta, Zigmāram Zučikam ‒ 10., Oskaram Jaunbērziņam – 16., Romanam Jezovam – 26., Dainim Homko – 30.

“VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” pārstāve Linda Elizabete Brilte pusmaratona distancē grupā “Jaunietes” ieņēma 3. vietu, Mārcis Klieders “Junioru” grupā bija 14.

Valkas komandas “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Aivis Karzons pusmaratona “Kungu” grupā ierindojās 6. vietā, Oskars Ārgalis bija 9., Rihards Rieka – 31., Zigmārs Bērziņš ‒ 33.

“Vīri 60” grupā Ivars Lācis ieņēma 3. vietu.

10 kilometru distancē “Pusaudži V 12” grupā Danielam Homko 9. vieta, Jānim Homko – 10.

“VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” sportists Mārtiņš Ice “Pusaudži V 14” grupā ieņēma 6. vietu.

Svētdien 49 kilometru maratona distancē “Vīru” grupā Kristaps Kārkliņš ierindojās 4. vietā, “Vīri 30” grupā 2. vietu izcīnīja Kristers Kovgers, 5. vietā finišēja Reinis Korsūnovs, “Vīri 40” grupā Mārtiņām Puriņam uzvara, Jānis Rapa ieņēma 10. vietu.

Pusmaratona 36 kilometru distancē “Dāmu” grupā Karīna Harkina ieņēma 9. vietu, grupā “Jaunieši” Kristers Zviedris ierindojās 9. vietā, “Junioru” grupā uzvarēja Rainers Zviedris, “Kungu” grupā uzvarēja Nauris Zviedris, Oskars Jaunbērziņš ieņēma 10. vietu, Zigmārs Zučiks ‒ 11., Dainis Homko – 23., Andris Semjonovs – 35.

“Vīrieši 45” grupā 30. vietu ieņēma Armands Liepa.

“VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” pārstāve Linda Elizabete Brilte grupā “Jaunietes” ierindojās 4. vietā, grupā “Juniori” Mārcis Klieders bija 12.

“Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Aivis Karzons pusmaratona distancē “Kungu” grupā ieņēma 7. vietu, Oskars Ārgalis bija devītais, Zigmārs Bērziņš ierindojās 29. vietā.

Ivars Lācis “Vīri 60” grupā ieņēma 2. vietu.

10 kilometru distancē “Pusaudži V 12” grupā 10. vietā ierindojās Jānis Homko, Daniels Homko – 12.

Pēc trim posmiem sacensību kopvērtējumā maratona distancē “DAKO Ziemeļvidzeme” ar 4446 punktiem ieņem 3. vietu, no otrās vietas (velo komanda “Ogre”) atpaliekot par sešiem punktiem, no līderiem (“DTG-MySport”) par 11.

Pusmaratona distancē ar 4478 punktiem “DAKO Ziemeļvidzeme” ir līderi, sekotājus “Velo Express Scott” apsteidzot par 20 punktiem, “Velohooligans/Ķeizari-1” ar 4404 punktiem ir ceturtie, no 3. vietas (“ASK Patria Sportland”) atpaliekot par 12 punktiem.