“DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvjiem pjedestāli slēpojumā “Apkārt Alaukstam”

Sestdien, 25.februārī, Vecpiebalgas pusē aizvadīts tradicionālais slēpojums “Apkārt Alaukstam”, kurā ar panākumiem piedalījušies arī slēpotāji no Valkas un Smiltenes novada.

Maratona distancē (44 kilometri) augstajā trešajā vietā finišēja Smiltenes novada komandas “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Kristers Kovgers, kas distanci veica divās stundās četrās minūtēs un 42,7 sekundēs, no uzvarētāja Renāra Birkentāla (“SK RAIMAKS”) atpaliekot par četrām minūtēm un 30,2 sekundēm. Kristeram arī trešā vieta “Vīrieši 30” vecuma grupā.

15.un 16.vietā finišēja Valkas komandas “5A-Valka/LV” pārstāvji Ainārs Mazurs (5.vieta “Vīrieši 45” grupā) un Olevs Orgs (pirmā vieta “Vīrieši 60” grupā).

24.vietā finišēja “OK Azimuts” pārstāvis Otārs Putrālis (10.vieta “Vīrieši 45” grupā).

“DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Dzintars Harkins maratona distancē finišēja 27.vietā (12.vieta “Vīrieši 45” grupā).

Maratona distancē sacensībās piedalījās 59 dalībnieki.

Tikmēr “Tautas distancē” (22 kilometri) uz goda pjedestāla pirmā pakāpiena kāpa “DAKO Ziemeļvidzeme” sportists Mārtiņš Daļeckis, kas distanci veica stundā, divās minūtēs un 18,5 sekundēs. Mārtiņam arī pirmā vieta “Vīrieši 30” grupā).

Viņa komandas biedrs Zigmārs Zučiks ierindojās 11.vietā (4.vieta “Vīrieši 45” grupā).

“5A-Valka/LV” pārstāvis Andris Dainis finišu sasniedza 45.vietā (pirmā vieta “Vīrieši 70” grupā).

Vilis Mednis no Smiltenes finišēja 298.vietā (6.vieta “Vīrieši 70” grupā).

Kopumā “Tautas klasē” finišu sasniedza 407 slēpotāji.