Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Dagnis Silgals ar lepnumu nēsā policista formu un skrien par Latviju

Atzīmējot 11. novembri, Lāč¬plēša dienu jeb Varoņu piemiņas dienu, un 18. novembri, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu, šo laiku saucam par Patriotu nedēļu. Vārdu patriotisms katrs saprot citādāk. Bijušajam novadniekam Dagnim Silgalam tā ir būšana kopā ar ģimeni, dzīvošana, strādāšana un savu mērķu sasniegšana tepat uz vietas.

Šobrīd viņš ar ģimeni dzīvo un strādā Saulkrastos, bet viņa saknes ir Vijciemā. Tur viņš pavadījis visu bērnību un mācījies skolā. Kā pats atzīst, par skolas laiku visspilgtāk atmiņā palikuši sporta notikumi, un arī šobrīd viņu visbiežāk Vijciemā var satikt tieši visa veida sporta sacensībās. Ja notiek sporta spēles, tad viņš viennozīmīgi būs Vijciemā. Tā ir ģimenes tradīcija, kas iesakņojusies līdz pamatu pamatiem. Dagnis ir piepildījis bērnības sapni – nēsāt policista formas tērpu un strādāt sev tīkamā profesijā. “Šajā darbā ir jāpieņem, ka vienmēr satiekas divas puses – labais un sliktais. Lai kāds būtu iznākums, vienmēr viena no pusēm jebkurā gadījumā būs neapmierināta. Tātad policijas darbiniekam nāksies nostāties par to taisnību, ko paredz likums,” atzīst Dagnis.

Sarunā ar “Ziemeļlatviju” viņš dalās pārdomās par to, ko nozīmē patriotisms un ko katrs pats varam darīt, lai kļūtu par varoni, vispirms jau paši sev.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.