Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ciemu kopj, bet privātīpašumam klāt netiek

Smiltenes novada Variņi ir sakopts ciems, – tas attiecas gan uz pagasta pārvaldes aprūpētajām teritorijām, gan uz daudzu vietējo iedzīvotāju pagalmiem un dārziem. Taču par visiem īpašumiem to nevar teikt.
“Ziemeļlatvijas” redakcijā vērsās Variņu iedzīvotāja, seniore Inta Strazdiņa ar aicinājumu atbraukt uz Variņiem un apskatīties, cik nepievilcīgs skats paveras gan uz būvi ciemata centrā, kuras vienā galā ir autobusu pietura, gan uz netālu esošo neapdzīvoto ēku, kurā kādreiz atradās kafejnīca, ēdnīca un kur savulaik mitinājās arī pašvaldība.
Uz jumta jau aug koki
Uzreiz jāpiebilst, ka šīs abas ēkas ir privātīpašums, taču tiešām – atstāts novārtā un neapsaimniekots. Būvei Variņu centrā, kuras vienā galā savulaik bija veikals, otrā jo­projām ir autobusu pietura, bet vietējie iedzīvotāji sarunā ar “Ziemeļlatviju” teic, ka nelabprāt autobusu gaida zem nojumes, pat sliktos laikapstākļos ne: jumtam cauri tek lietus, koka soliņi nojumē ir veci, vietām jau satrupējuši, ķieģeļu sienas – nepievilcīgas un noplukušas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.