Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ciemakukulim līdzi ved teātri

Variņu pagasta iedzīvotāju aizsākto draudzību ar Gatartas pansionātu kuplinājis Palsmanes pagasta amatierteātris “Randiņš”, aizbraucot ciemos ar teātra izrādi. Namatēvs, pansionāta direktors Aivars Damroze (no kreisās) dāvanā saņēma ozollapu vainagu un lauku rupjmaizes kukuli, lai arī turpmāk netrūkst spēka un enerģijas. Foto: No personīgā arhīva

“Ziemeļlatvija” jau rakstījusi par vairāku Smiltenes novada Variņu pagasta iedzīvotāju iniciatīvu svētkos apciemot Drustu pagas­ta Gatartas pansionāta iemītnie­kus, līdzi vedot pašu sarūpētas dāvanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šomēnes Līgo svētku un Jāņu gai­dīšanas gaisotnē ciemošanās iegu­va jaunu pievienoto vērtību, jo lī­dzi devās Palsmanes pagasta ama­tierteātris “Randiņš”, pansionāta iemītniekus iepriecinot ar Jāņu ie­līgošanas teatralizētu uzvedumu un dziesmām.

“Mūs uzņēma ļoti labi, teica, ka jau gaidījuši. Skatoties teātri, ap­laudēja un dziedāja līdzi. Pēc pasā­kuma uzaicināja pulciņā pie klā­tiem galdiem un pacienāja,” ie­priecināta par silto uzņemšanu, “Ziemeļlatvijai” stāsta Variņu ie­dzīvotāja Mārīte Rozīte, viena no Gatartas pansionāta apciemojumu aizsācējiem. Šoreiz viņa uz pansio­nātu devās kopā ar varinieti Zig­māru Zariņu, Palsmanes pagasta amatierteātra “Randiņš” režisori Ilzi Roķi un aktieriem Gunti Puri­ņu, Līgu Ciemiņu un Baibu Snie­dzāni.

Šajā amatierteātrī spēlē arī Mā­rīte Rozīte, un, kad viņa ierosinā­jusi Jāņu ielīgošanai Palsmanē ie­studēto uzvedumu parādīt arī Gatartas pansionātā, kolektīvs piekritis.

Ciemakukulim līdzi tika pa­ņemti sieri, ko sarūpēja varinieši Mārīte un Zigmārs Zariņi un Va­riņu pagasta uzņēmēja, SIA “De­bets.lv” valdes locekle Vija Glāzere (viņas uzņēmums sponsorēja arī degvielu braucienam uz Gatartas pansionātu), kā arī maizes kukulī­ši pansionāta vadītājam un sociā­lajai darbiniecei

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.