Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Cēsīs notiks “BTA Pump Track Čempionāts 2023” otrais posms

Foto: cesis.lv

29.jūlijā Cēsu Velosolutions asfalta velotrasē norisināsies šī gada “BTA Pump Track” Latvijas čempionāta otrais posms, kā arī, papildus tam, “BTA Velozinis Akadēmija”! Šīs sacensības pulcē aktīvā dzīvesveida piekritējus ar dažādiem braucamrīkiem – velo, skrituļslidām, skrituļdēļiem, kā arī skrejriteņiem. Braucēji četrās vecuma grupās sacentīsies par labākā trases laika uzstādīšanu. Sacensības Latvijā rīko trases radītāji “Velosolutions Baltics” sadarbībā ar apdrošināšanas akciju sabiedrību “BTA Baltic Insurance Company”, nodrošinot iespēju ikvienam piedalīties šajā čempionātā bezmaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās piedalīsies ap 100 – 150 azartiski braucēji gan sieviešu, gan vīriešu grupās, kur jaunākie būs pirmsskolas vecuma braucēji, bet vecāka gada gājuma dalībnieki sacensībās sasnieguši 50 un vairāk gadu slieksni, kā arī profesionāli sportisti – katrs savā grupā, savstarpēji nekonkurējot. Dalībnieki ieradīsies no dažādām Latvijas pilsētām un sacentīsies par labāko trases laiku. Neapšaubāmi, čempionāta otrajā posmā norisināsies aktīva cīņa starp spēcīgajiem braucējiem, kas nemainīgi liks saglabāt intrigu līdz pat dienas beigām un sacensību pēdējam brīdim.

“BTA Pump Track” čempionāts ir mūsdienīgas un kā jauniešus, tā arī pieaugušos iesaistošas sporta veida sacensības, kuras norisinās jau trešo gadu. Ik gadu rūpīgi tiek apdomātas čempionāta izvēlētās lokācijas, taču Cēsu velotrase ir kļuvusi par nemainīgu un stabilu vērtību kā šī čempionāta viens no norises punktiem. Sacensību ilgtermiņa mērķis ir turpināt augt un attīstīties, kā arī turpināt apvienot arvien vairāk braucējus un iesaistīt visa vecuma interesentus aktīvā dzīvesveida kustībā, dodot iespēju ikvienam sevi izaicināt un pārbaudīt savas prasmes, kā arī iesaistīties sacensībās un iegūt jaunas un vēl nebijušas emocijas!

29.jūlija sacensības norisināsies “Cēsis 817” pilsētas svētku programmas ietvaros. Papildus aktivitātes norisināsies arī blakus esošajā izglītojošajā velotrasē “BTA Velozinis”, kur gan bērniem, gan pieaugušajiem būs iespēja drošos apstākļos uzlabot savas veloprasmes ar pilsētvides imitējošiem elementiem. Gan “BTA Pump Track” čempionātā gan “BTA Velozinis Akadēmija” pasākumā būs iespējams iegūt vērtīgas balvas no pasākuma rīkotājiem un sadarbības partneriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrācija sacensībām šeit.

Informāciju sagatavoja: Sabīne Bārbale

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.