Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Čertkājainajiem sportistiem – veiksmīgi starti

Centrā – Jānis Galzons ar beļģu aitu suni Kostu. Foto: No “Facebook”

Aizvadītajā sestdienā, 3. jūnijā, Valkas komanda, kurā startē suņi kopā ar saviem saimniekiem, devās uz Latgali, lai cīnītos par godalgotām vietām “Varakļānu kausa” izcīņas sacensībās. Komandas treneris Jānis Ķēbers slavē sportistu veikumu, jo vairākās grupās valcēnieši ierindojušies pirmajās vietās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunākajā profesionāļu grupā Jānis Galzons ar beļģu aitu suni Kostu kopvērtējumā izcīnīja
1. vietu. Nauris Konstants ar pitbulterjeru Taisonu ieguva 3. vietu 1. etapā, bet Daina Ruņģe ar vācu aitu suni Mailo – 2. vietu 3. etapā. Iesācēju grupā, kurā startē viengadnieki, J. Galzons ar beļģu aitu suni Andī kopvērtējumā ieguva 1. vietu. Savukārt grupā “Mazā auguma suņi” D. Ruņģe ar metisu Džūdu kopvērtējumā ierindojās 3. vietā, bet Anita Kalniņa ar pundurpinčeru Dioru – 2. vietā 1. etapā un 2. vietā 2. etapā. Grupā “Bērns ar suni” Amanda Alberga ar metisu Eiru kopvērtējumā ieguva 1. vietu, bet Luīze Santa Ruņģe ar vācu aitu suni Mailo kopvērtējumā ierindojās 2. vietā.

J. Ķēbers pats sacensībās nestartēja, ko veica tiesneša pienākumus. Viņš atzīst, ka sacensības bija kupli apmeklētas – uz starta līnijas izgāja 37 pāri. Nākamās sacensības, kurās savu veiklību un  uzmanību demonstrēs Valkas komanda, notiks sestdien, 1. jūlijā, pulksten 11 Valkā, trenēšanās laukumā pie Meliorācijas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.