Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Centrālā laboratorija” atver papildu Covid-19 testu nodošanas punktus visā Latvijā

Operatīvi reaģējot un panākot, lai augstas saslimstības situācijā pieprasītais Covid-19 testēšanas pakalpojums būtu maksimāli pieejams iedzīvotājiem, “Centrālā laboratorija” ir atvērusi papildu 6 Covid-19 testu nodošanas punktus Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Iedzīvotāju straujā saslimšana ar Covid-19 radījusi paaugstinātu pieprasījumu veikt attiecīgās  analīzes. „Centrālā laboratorija” operatīvi reaģēja uz informāciju par pieraksta rindām šī pakalpojuma saņemšanai un atvēra vēl 6 COVID-19 testu  nodošanas punktus. Laboratorijas klientu apkalpošanas dati liecina, ka tas ļoti īsā laikā ir ļāvis  ievērojami uzlabot situāciju dažādās Rīgas apkaimēs, kā arī Tukumā, Ogrē, Liepājā. Šobrīd visā Latvijā tuvākie pieraksta laiki paraugu nodošanai Covid-19 testam „Centrālajā laboratorijā” ir pieejami jau vienā, divās dienās. Mums ir svarīgi būt kopā ar Latvijas iedzīvotājiem, radot apstākļus, lai pakalpojums ir pieejams visiem, kuriem tas ir nepieciešams. COVID-19 testa nodošanai lielākās rindas joprojām veidojas pirmdienās – pirmajā dienas pusē. Šobrīd ir ievērojami uzlabojusies iespēja veikt pierakstu pa tālruni, tāpēc aicinām izmantot pieraksta iespējas gan zvanot pa tālruni 8330, gan izmantot www.laboratorija.lv e-pierakstu, vai rakstīt uz e-pastu analizes@laboratorija.lv un covid@laboratorija.lv,”  teic Stella Lapiņa, “Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāja.            

“Centrālā laboratorija” pašlaik vidēji diennaktī veic 10 000 SARS-CoV-2 PĶR analīzes, pieņemot paraugus testēšanai 45 punktos visā Latvijā.

Uzņēmuma darbība novērtēta, valdes priekšsēdētājai Stellai Lapiņai piešķirot LR Ministru kabineta balvu par ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Centrālā laboratorija” pieņem analīžu paraugus 65 filiālēs visā Latvijā, kā arī ņem bioloģisko materiālu Covid-19 testiem 49  paraugu paņemšanas punktos Latvijā. Laboratorijā strādā vairāk nekā 650 darbinieku.

Informāciju sagatavoja:  Līga Ribkinska

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.