Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“BIRZĪ” aicina svētkus svinēt kopā

Dzirkstošo bērzu sulu ražotne “BIRZĪ” Smiltenes novada Brantu pagasta “Kainaižos” aicina ikvienu, kurš vēlas, ciemos šo svētdien, 18. decembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nu pulksten 10 līdz 18 “BIRZĪ” varēs svinēt svētkus Ziemassvētku noskaņās.

“Pie mums ugunskurā varēs izcept piparkūkas, izliet eglīšu rotājumus no vaska, saēsties sātīgu uz uguns vārītu zupu, izgaršot visādus gardus un veselīgus našķus, nopirkt dāvaniņas sev un saviem mīļajiem. Mums būs palīgi no tuvākas un tālākas apkaimes, kuri sarūpēs Ziemassvētku pārsteigumus,” stāsta “BIRZĪ” īpašnieks Ervins Labanovskis.

Uzņēmums vēlas iedibināt tradīciju rīkot divus pasākumus gadā, proti, Ziemassvētku svinēšanu decembrī un sulu koku parka stādīšanu maijā, un aicināt uz tiem savus sadarbības partnerus un citus viesus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien, 18. decembrī,  savu piedāvājumu viesiem būs sagatavojusi ne tikai “BIRZĪ” komanda, bet arī Brantu muižas saimniece Ilze Briede un darbīgie rūķi,  kafejnīca “Jaunā Rauna”, “Baižkalna staļļi” no Raunas, smiltsērkšķu produkcijas ražotājs SIA “AmberFarm” no Variņu pagasta, raunēnieša Laimoņa Cepurīša keramikas darbnīca, Smiltenes folkloras kopa “Rudzupuķe” un “Saule plaukstās”, kas piedāvās ne tikai iegādāties savus gatavotos dabīgos ķermeņa  kopšanas līdzekļus, bet arī radošajā darbnīcā kopā pagatavot dabai un cilvēkam draudzīgus eglīšu rotājumus no bišu vaska.

Varēs ieturēt maltīti, par to gādās Brantu muiža, “Jaunā Saule” un “BIRZĪ” komanda, kas ceps vafeles un pasniegs ar kādu no saviem sīrupiem.

No pulksten 12 līdz 14 varēs izvizināties ar “Baižkalna staļļu” poniju vai zirgiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 12 līdz 13 Smiltenes folkloras kopa “Rudzupuķe” visus izkustinās ar ziemīgām rotaļām un dziesmām.

Braucot ciemos, jāģērbjas silti, laika apstākļiem atbilstoši, jo darbošanās notiks ārā, piekodina Ervins Labanovskis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.