Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Bijušajam mēram pasniedz Valgas apriņķa Goda medaļu

Atzīmējot Igaunijas neatkarības 106. gadadienu, aizvadītajā piektdienā, 23. februārī, Valgas pašvaldības padomes priekšsēdētājs Lauri Drubinš (no kreisās) un Valgas pašvaldības vadītāja Monika Rogenbauma bijušajam Valkas novada pašvaldības priekšsēdētājam Ventam Armandam Krauklim pasniedza Valgas apriņķa Goda medaļu. FOTO: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Par ilggadēju Latvijas un Igaunijas un jo īpaši dvīņu pilsētu Valkas un Valgas sadarbības veicināšanu bijušais Valkas novada pašvaldības priekšsēdētājs, tagad domes deputāts un opozīcijas līderis Vents Armands Krauklis saņēma Valgas apriņķa Goda medaļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunā ar “Ziemeļlatviju” V. A. Krauklis atzīst, ka šis augstais apbalvojums viņam bijis liels pārsteigums. Aizvadītajā ceturtdienā viņš nav varējis piedalīties svinīgajā pasākumā Valgā par godu Igaunijas neatkarības 106. gadadienai, tāpēc viņu Valgas pašvaldības padomes priekšsēdētājs Lauri Drubinš un Valgas pašvaldības vadītāja Monika Rogenbauma uz pieņemšanu aicinājusi aizvadītajā piektdienā, 23. februārī.

“Pēc apbalvojuma saņemšanas savā telefonā un sociālajos tīklos saņēmu daudz apsveikumu, īpaši no pašiem igauņiem. Arī no tiem, ar kuriem kopā esmu strādājis pirms daudziem gadiem. Tas man pašam apliecina, ka šis apbalvojums ir pelnīts. To uzskatu par augstu godu, ko man izrādījusi Valgas pašvaldība,” atzīst Goda medaļas saņēmējs.

Ieskatoties laikraksta “Ziemeļlatvija” arhīvā, atklājās, ka 2018. gada jūnijā, svinot Valkas un Valgas pilsētas svētkus, Valgas Goda pilsones apbalvojumu saņēmusi bijusī Valkas slimnīcas dzemdību nodaļas vadītāja un Valgas slimnīcas pieredzējusī ārste ginekoloģe Ērika Kaša.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.