Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Bibliotēkas apmeklētājiem slēgtas no 21.oktobra

Foto: pexels.com

Saskaņā ar valdības noteiktajiem drošības pasākumiem, kas paredz ierobežot cilvēku savstarpējo kontaktēšanos, publiskās bibliotēkas Smiltenes novadā apmeklētājiem būs slēgtas no 21.oktobra līdz 14.novembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā laikā izsniegto grāmatu termiņi tiks pagarināti automātiski.

Aicinām izmantot attālinātos pakalpojumus:

  • Konsultācijas un uzziņas.
  • 3td e-grāmatu bibliotēku vietnē 3td.lv.Tā pieejama tikai bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem. Piekļuves datus individuāli pēc pieprasījuma var saņemt, sazinoties ar bibliotekāru. 
  • LNB Digitālās bibliotēkas kolekcijas:Periodika.lv Grāmatu kolekciju 
  • Ceļvedi Latvijas kultūrā, vēsturē, valodā, dabā un literatūrā letonika.lv – kvalitatīvu un apjomīgu informācijas resursu, kas piedāvā uzziņas no enciklopēdijām, vārdnīcām, kolekcijām, virtuālās lasītavas, multivides u.c. Datubāze pieejama attālināti, izmantojot autorizācijas datus, ko pēc pieprasījuma, rakstot e-pastā, var saņemt ikviens bibliotēkā reģistrēts lietotājs.
  • Tiešsaistes virtuālās izstādes un viktorīnas bibliotēkas Facebook lapā.
  • Kultūras ministrijas apkopotos resursus #Ē-kultūra. Tā papildināta ar jaunāko Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “KultūrELPA” ietvaros radīto saturu.Lai kļūtu par Smiltenes novada bibliotēkas lietotāju attālināti, aicinām aizpildīt elektronisko veidlapu  “Reģistrācija un attālinātās piekļuves datu pieprasījums”. Kontaktinformācija saziņai ar bibliotēkām.

Informāciju sagatavoja: Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.