Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Bibliotēka aicina noklausīties lekcijas par motivāciju

Trešdien, 27. septembrī, pulksten 10.30 Valkā, novada pašvaldības ēkā Beverīnas ielā 3, Valkas novada Centrālā bibliotēka interesentus aicina uz lekcijas “Būtiskākais par vieglo valodu” un “Motivācija caur pašmotivāciju”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Ance Andrējeva-Empele skaidro, ka abas lekcijas ieteicams apmeklēt tiem, kuriem ir vēlme uzlabot savu produktivitāti un kvalitāti darbā, ikdienā un saskarsmē ar cilvēkiem.

Ar lekciju “Būtiskākais par vieglo valodu”, kas ilgs aptuveni 90 minūtes, Valkā viesosies Vieglās valodas aģentūras speciāliste Irīna Meļņika. Viņa semināra klausītājus iepazīstinās ar to, kas ir vieglā valoda un kādās ikdienas jomās tā var noderēt ikvienam cilvēkam.

Savukārt lekciju “Motivācija caur pašmotivāciju” vadīs psiholoģe, mediatore, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar 20 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā Laila Majore. Pusotras stundas stāstījumā lektore centīsies parādīt dažādus paņēmienus, kā strādāt ar sevi, kur rast motivāciju un uzlabot savu darba vai ikdienas plānošanas produktivitāti. L. Majores lekciju būs iespējams noklausīties, pieslēdzoties tiešsaistes konferenču platformai “Zoom”. Interesentiem, kuri vēlas saņemt lekcijas saiti, lūgums sazināties ar novada Centrālās bibliotēkas vecāko bibliotekāri metodiķi Aiju Rudīti, e-pasts aija.rudite@valka.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc semināra noklausīšanās varēs saņemt Valkas novada Centrālās bibliotēkas apliecinājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.